Witraże

Możesz nam zlecić wykonanie projektu witraży okiennych, drzwiowych lub meblowych pod konkretne zamówienie.
Świadczymy również usługi naprawy i renowacji witraży (także lamp i przeszkleń). U nas kupisz również witrażowe upominki od serca oraz nietuzinkowe dodatki do wnętrz. 

Pracownia Witraży Artystycznych tworzy razem z nami!

Witraże to ogromna pasja Gosi, która stoi na czele Pracowni Witraży Artystycznych. Plastyk z wykształcenia, ze specjalnością techniki renowacyjne – witraż. Od ponad 20 lat tworzy witraże wg własnych projektów oraz zajmuje się profesjonalną renowacją witraży.

„Witraże to gra świateł i kolorów, które tworzą niepowtarzalny magiczny świat.
Tworzenie witraży jest rzemiosłem, a urokiem rękodzieła jest fakt, że każda powstała rzecz, nawet kilkakrotnie powielana zawsze jest czymś wyjątkowym, jedynym w swoim rodzaju.” – mówi Gosia.

Od 2021 roku mamy przyjemność na stałe współpracować z Pracownia Witraży Artystycznych, wspólnie realizując projekty pod zlecenia klientów indywidualnych oraz firm. Od dużych projektów jak witrażowe przeszklenia mebli i drzwi, poprzez metamorfozy mebli z wykorzystaniem techniki ozdabiania mozaiką szklaną, aż po witrażowe realizacje szklanych szkatułek na biżuterię czy też witrażowych statuetek dla firm. Zapraszamy do współpracy!

warsztaty witrażowe
Gosia z Pracowni Witraży Artystycznych
0 lat
pracy w zawodzie witrażownika
Witrażowa figurka chłopczyka z sercem o imieniu Bolo

Bibeloty i upominki

Cuda, szpeje i cacka wykonane ręcznie, z niezwykłą precyzją i dbałością o detale. Idealne jako niezobowiązujący upominek, dla bliskiej osoby, dla przyjaciółki, mamy i siostry.

Aniołek ruda Dżoana cała w czerwieni

Anioły

Anioły podarowane w prezencie są namacalnym życzeniem zdrowia i szczęścia. To również źródło pozytywnych wibracji. A także uwielbiany przedmiot kolekcjonerów. Aniołów w domu nigdy za wiele!

wisiorek tg

Unikatowe tarnogórskie pamiątki

Tarnogórskie Pamiątki to oryginalny pomysł na unikatową pamiątkę z miasta Gwarków. U nas kupisz witrażowe zawieszki, na szkle malowane najsłynniejsze miejsca Tarnowskich Gór, znajdziesz również witrażowe postaci Gwarków czy też oryginalną biżuterię handmade, w kolorach tarnogórskiej kratki.

wisiorek szklany kobaltowy

Biżuteria artystyczna

Ze szkła to kolekcja niepowtarzalnych wisiorków i naszyjników, tworzonych na bazie autorskich projektów z wysokiej jakości szkła witrażowego. Niepospolite wisiorki tworzone w technice Tiffany’ego, powstają z pasją i dużą dbałością o detale, na bazie autorskich projektów.

Okrągły Świecznik Łąka z Makami

Artystyczne Świeczniki Dekoracyjne

Nasze Artystyczne Świeczniki Dekoracyjne to niezwykły dodatek do domu. To przepiękne dzieła sztuki, które potrafią odmienić charakter każdego wnętrza, wprowadzając do niego zupełnie nowy styl i niepowtarzalną atmosferę.

szkatułka szklana na biżuterię z pajęczyną

Szkatułki na biżuterię

Dla kolekcjonerów pamiątek z podróży, dla karciarzy, dla posiadaczek dużych kolekcji biżuteryjnych dodatków, dla tych wszystkich którzy cenią sobie niepowtarzalne i funkcjonalne dodatki do wnętrza, polecamy dekoracyjne szkatułki. Ręcznie wykonane, z wysokiej jakości szkła witrażowego.

Prezent dla Mamy która wszystko ma - Duży Witrażowy Anioł

Duże formy: panele i zawieszki

Idealne do zawieszenie w oknie jako łapacze promieni słonecznych, na ścianie lub na werandzie. Gra witrażowego światła wnosi niepowtarzalny klimat do wnętrza.

witrażowe przeszklenia do mebli

Przeszklenia do mebli

Wykonujemy przeszklenia do mebli oraz drzwi pod konkretne zlecenia. Zapytaj o termin oraz wycenę. Skontaktuj się z nami!

Zapytaj o wycenę!

Nie znalazłeś tego czego szukasz? Napisz do nas!

Opisz swoją witrażową wizję, korzystając z poniższych pytań i prześlij do nas zapytanie. Do 2 dni roboczych wrócimy do Ciebie z wyceną.
• Na jaką okazję szukasz witrażowego upominku? Np. na ślub/ komunię/ urodziny męża.
• Czy projekt ma być spersonalizowany? Dodajemy napis lub charakterystyczne dla danej osoby akcenty (dla miłośnika kotów, dodamy koteła, dla motocyklisty dorzucimy Harleya;)).
• Szukasz czegoś w poważnym charakterze czy żartobliwym?
• Jakie ma mieć wymiary? (podaj w centymetrach)
• Jaki format projektu? Czy wiszący (zawieszka witrażowa) czy do postawienia (statuetka), a może lampion lub szkatułka na biżuterię?
• W jakiej kolorystyce?
• Podaj oczekiwany termin realizacji.
• Oraz sposób odbioru (osobisty lub wysyłka).

Po przeanalizowaniu zebranych informacji powstaje szkic projektu oraz wycena pracy.
Po zaakceptowaniu projektu i kosztorysu, następuje realizacja witrażu.
Za dodatkowe zmiany dokonane już w trakcie realizacji projektu, Klient ponosi dodatkowe koszty.

mozaika szklana

A może... mozaika?

Chciałabyś stworzyć coś unikatowego? Dać drugie życie stolikowi, tacy czy może ramie lustra? Zapytaj o indywidualne warsztaty mozaiki szklanej.

warsztaty witrażowe

Chcesz się nauczyć? Zapisz się na warsztaty

Chcesz poznać tajniki witrażownictwa? Zapraszamy na warsztaty witrażowe dla początkujących. Sprawdź nadchodzące terminy.

Blog

Shopping Cart
Dowiedz się pierwszy! Podaj adres e-mail na który wyślemy powiadomienie o dostępności.