fbpx
ul. Wajdy 1, 42-600 Tarnowskie Góry
+48 511 989 041
kontakt@stoglarnia.pl

Odnawianie mebli

Odnawianie mebli

W wolnych od warsztatów chwilach, zajmujemy się odnawianiem mebli i rzeczy pięknych, które mimo upływu lat wciąż mają  ‚to coś’! A do tego posiadają swoją historię. I duszę. I często niezły dizajn. Udowadniamy, że nietuzinkowe meble nie pierwszej młodości mogą stać się ozdobą domu!

Dołącz do naszej akcji i #niywyciepuj!
Odnawiaj, nie wyrzucaj! Bo ileż można generować śmieci?
Co zrobić ze starymi meblami? Możesz je wystawić na portalach aukcyjnych i ogłoszeniowych takich jak OLX czy Sprzedajemy. Może ktoś właśnie poluje na takie skarby, które dla Ciebie są już nic nie warte.
Dodatkowo bardzo często nie doceniamy wzornictwa mebli z ubiegłego stulecia. A stare meble często zaskakują nas swoimi ponadczasowymi normami, trwałością oraz jakością wykonania. 

Mosz starego grata? Pamiyntej! Ino #niynahasiok! 😉

Nasze przykładowe realizacje

Malowanie i stylizacja mebli
Klasyczne odnawianie
Metamorfozy krzeseł

Cennik usług

Malowanie i stylizacja mebli

Malowanie i stylizacja małych mebli już od 190 zł (półki ścienne, wieszaki, ramy lustra, ryczki, małe stołki). Używamy wysokiej jakości farb kredowych oraz lakierów lub wosków do utrwalenia efektów. Wycena indywidualna projektów, na podstawie oceny stanu i wymiarów mebla.

Odnawianie małych mebli drewnianych

Odnawianie małych mebli drewnianych już od 390 zł (krzesła drewniane, mebelki dziecięce, półki, szafki nocne, komódki do wys. 50 cm, stoliki kawowe, itp.). W cenie: ocena stanu mebla, usunięcie starych powłok, uzupełnienie ubytków, podklejenie i ustabilizowanie, malowanie i stylizacja lub bejcowanie i woskowanie (wykończenie mebla ustalane z klientem). Końcowa wycena ustalana indywidualnie na podstawie oględzin mebla.

Odnawianie dużych mebli

Odnawianie komód i sekretarzyków już od 790 zł.
Duże kredensy i szafy od 1800 zł (śląskie bifyje, całe na biało 😉 od 2200 zł). Oczyszczanie ze starych powłok, uzupełnianie ubytków, malowanie i stylizowanie lub odnawianie metodą klasyczną (bejcowanie, woskowanie lub politurowanie). Cena końcowa ustalana indywidualnie po ocenie stanu mebla.


Transport we własnym zakresie (na drodze do warsztatu mamy dwa schodki do pokonania, prosimy o uwzględnienie tego w trakcie organizacji transportu).

Zapytaj o wycenę!

Podaj wymiary mebla i koniecznie napisz nam wstępnie jaki efekt końcowy chcesz uzyskać.
Czy mebel ma zostać odnowiony (przywracamy dawną świetność) czy ma przejść metamorfozę i zostać wystylizowany?
Nie masz pomysłu na stylizację? Opisz nam jak wygląda wnętrze do którego mebel ma docelowo trafić. Od tego zawsze zaczynamy. 🙂