fbpx
ul. Wajdy 1, 42-600 Tarnowskie Góry
+48 511 989 041
kontakt@stoglarnia.pl

Odnawianie mebli

miejsce spotkań rzemieślników

Odnawianie mebli

Po godzinach i wolnych od warsztatów chwilach, zajmujemy się odnawianiem mebli i rzeczy pięknych, które mimo upływu lat wciąż mają  ‚to coś’! A do tego posiadają swoją historię. I duszę. I często niezły dizajn. Udowadniamy, że nietuzinkowe meble nie pierwszej młodości mogą stać się ozdobą domu!

Dołącz do naszej akcji i #niywyciepuj!
Odnawiaj, nie wyrzucaj! Bo ileż można generować śmieci?
Co zrobić ze starymi meblami? Możesz je wystawić na portalach aukcyjnych i ogłoszeniowych takich jak OLX czy Sprzedajemy. Może ktoś właśnie poluje na takie skarby, które dla Ciebie są już nic nie warte.
Dodatkowo bardzo często nie doceniamy wzornictwa mebli z ubiegłego stulecia. A stare meble bardzo często zaskakują nas swoimi ponadczasowymi normami, trwałością oraz jakością wykonania. 

Mosz starego grata? Pamiyntej! Ino #niynahasiok! 😉

Nasze przykładowe realizacje

Cennik usług

Malowanie i stylizacja mebli

Malowanie i stylizacja mebli już od 190 zł. Używamy wysokiej jakości farb kredowych oraz lakierów lub wosków do utrwalenia efektów. Wycena indywidualna projektów, na podstawie oceny stanu i wymiarów mebla.

Odnawianie małych mebli drewnianych

Odnawianie małych mebli drewnianych już od 160 zł (krzesła drewniane, mebelki dziecięce, półki, szafki nocne, komódki do wys. 50 cm, stoliki kawowe, itp.). W cenie: ocena stanu mebla, usunięcie starych powłok, uzupełnienie ubytków, podklejenie i ustabilizowanie, malowanie i stylizacja lub bejcowanie i woskowanie (wykończenie mebla ustalane z klientem). Końcowa wycena ustalana indywidualnie na podstawie oględzin krzesła.

Odnawianie dużych mebli

Odnawianie komód, kredensów i szaf już od 650 zł. Oczyszczanie ze starych powłok, uzupełnianie ubytków, malowanie i stylizowanie lub odnawianie metodą klasyczną (bejcowanie, woskowanie lub politurowanie). Cena końcowa ustalana indywidualnie po ocenie stanu mebla.

Zapytaj o wycenę!