Odnawianie mebli

Renowacja, odnawianie i stylizacja mebli. Odnawiamy meble wg własnego pomysłu lub na zlecenie klienta.

Wyznajemy zasadę: nie wyrzucaj, odnawiaj! Po co generować kolejne śmieci, skoro z powodzeniem można (te wciąż sprawne) meble użytkować. Dlatego też, łącząc swoją pasję, praktyczną wiedzę i rolę przedstawiciela farb kredowych udowadniamy, że wciąż funkcjonalne meble nie pierwszej młodości mogą stać się jedyną i niepowtarzalną ozdobą domu. Warto zainwestować w odnawianie mebli.

Usługa odnawiania mebli obejmuje przede wszystkim:

 • ocenę stanu mebla,
 • czyszczenie i usuwanie starych powłok,
 • uzupełnienie ubytków i odtworzenie brakujących elementów,
 • podbarwianie lub wyrównanie kolorytu mebla,
 • w przypadku renowacji klasycznej: zabezpieczenie powierzchni (lakier lub wosk twardy olejny), 
 • możliwe jest również tradycyjne politurowanie naturalną politurą szelakową, dzięki czemu uzyskujemy efekt wykończenia w połysku,
 • ponadto bielenie lub patynowanie drewna,
 • dodatkowo świadczymy usługi malowania i stylizacji mebli farbami kredowymi Vintro Chalk Paint,
 • poza tym, łączymy różne techniki i materiały w celu przerobienia mebli w unikatowe i niepowtarzalne dzieła sztuki użytkowej,
 • od czasu do czasu realizujemy również projekty renowacji mebli tapicerowanych, przy współpracy ze sprawdzonym tapicerem.

Skontaktuj się z nami w celu otrzymania wstępnej wyceny. Zapoznaj się z naszym aktualnym przykładowym cennikiem, pamiętaj jednak że każdy mebel wyceniany jest indywidualnie: wstępne widełki podajemy w oparciu o wymiary i zdjęcie mebla, a wycenę końcową podajemy dopiero po oględzinach mebla, przed rozpoczęciem ostatecznych prac.

W naszym portfolio znajdziesz wiele projektów, takich jak: tradycyjna renowacja czyli przywrócenie mebla do dawnej świetności, aż po ciekawe i inspirujące projekty przeróbek mebli na styl glamour czy też loft. Co więcej, możesz nam zlecić także odratowanie wiekowych mebli dziecięcych, które nadal będą służyć kolejnym pokoleniom. 

kontakt SToGlarnia

Ile to kosztuje?

Jaki jest koszt odnawiania mebli? W pierwszej kolejności sprawdź nasz aktualny cennik. Następnie napisz do nas wiadomość i podeślij zdjęcie mebla wraz z wymiarami. Na tej podstawie dokonamy wstępnej wyceny.

meble do kupienia

Szukasz mebli do domu?

Sprawdź nasze perełki meblowe po metamorfozie, które aktualnie dostępne są w naszym sklepie. Nasze meble jak dotąd powędrowały już w odległe rejony kraju.

A co jeśli… nie czujesz się na siłach by samodzielnie odnawiać?
A stare meble to nie Twoje klimaty i nie wydałbyś na nie ani złotówki?
Mimo wszystko, nie wyrzucaj!
Zrób zdjęcia mebli i wystaw je na portalach aukcyjnych i ogłoszeniowych takich jak OLX czy Sprzedajemy. Bez wątpienia, ktoś właśnie poluje na takie skarby, które dla Ciebie są już nic nie warte. Co więcej, wiemy, że b
ardzo często wzornictwo mebli z ubiegłego stulecia nie jest doceniane i krótko mówiąc, źle się kojarzy. Prawdę mówiąc, to właśnie te stare meble często zaskakują nas swoimi ponadczasowymi normami, trwałością oraz jakością wykonania. 

Mosz starego grata? Pamiyntej! Ino #niynahasiok! 😉

Odnawianie mebli - zapytaj o wycenę

Podaj wymiary mebla, załącz zdjęcie i koniecznie napisz nam wstępnie jaki efekt końcowy chcesz uzyskać. Czy mebel ma zostać odnowiony (przywracamy dawną świetność) czy ma przejść metamorfozę i zostać wystylizowany?

Nie masz pomysłu na stylizację? Opisz nam jak wygląda wnętrze do którego mebel ma docelowo trafić. Od tego zawsze zaczynamy.

  Odnawiasz? Zobacz ofertę farb kredowych

  U nas kupisz farby kredowe Vintro. Na zakupy online otrzymujesz od nas kod gwarantujący 7% rabatu na cały asortyment nieobjęty promocją.

  Chcesz się nauczyć? Zapisz się na warsztaty

  Masz stare drewniane krzesło po babci? Kuchenne krzesło z PRL-u, pomalowane na biało? Nakastlik w spadku po dziadku? Nie wiesz co z nim zrobić? Nie wyrzucaj! Zabierz je do Stoglarni i daj im nowe życie!

  Shopping Cart
  Dowiedz się pierwszy! Podaj adres e-mail na który wyślemy powiadomienie o dostępności.