fbpx
ul. Wajdy 1, 42-600 Tarnowskie Góry
+48 511 989 041
kontakt@stoglarnia.pl

Odnawianie mebli

Odnawianie mebli

Odnawianie mebli drewnianych, a także malowanie i stylizacja mebli pod konkretne zamówienia.

W naszym portfolio znajdziecie wiele projektów, od tradycyjnej renowacji czyli przywrócenia mebla do dawnej świetności, aż po ciekawe i inspirujące projekty przeróbek mebli na styl glamour czy też odratowanie mebelków dziecięcych, które wciąż mogą służyć młodemu pokoleniu. 

Wyznajemy zasadę: nie wyrzucaj, odnawiaj!

Po co generować kolejne śmieci, skoro z powodzeniem można (te wciąż sprawne) meble użytkować. Dlatego też, łącząc swoją pasję, wiedzę i rolę przedstawiciela farb kredowych udowadniamy, że wciąż funkcjonalne meble nie pierwszej młodości mogą stać się jedyną i niepowtarzalną ozdobą domu. Warto zainwestować w odnawianie mebli.

Skontaktuj się z nami w celu ustalenia wyceny. Zobacz przykładowy cennik na dole strony.

Nie czujesz się na siłach by samodzielnie odnawiać?
Zrób zdjęcia mebli i wystaw je na portalach aukcyjnych i ogłoszeniowych takich jak OLX czy Sprzedajemy.
Może ktoś właśnie poluje na takie skarby, które dla Ciebie są już nic nie warte.

Bardzo często nie doceniamy wzornictwa mebli z ubiegłego stulecia. A stare meble często zaskakują nas swoimi ponadczasowymi normami, trwałością oraz jakością wykonania. 

Mosz starego grata? Pamiyntej! Ino #niynahasiok! 😉

Nasze przykładowe realizacje

Malowanie i stylizacja mebli
Klasyczne odnawianie
Metamorfozy krzeseł

Cennik usług

Malowanie i stylizacja mebli

Malowanie i stylizacja małych mebli już od 220 zł (półki ścienne, wieszaki, ramy lustra, ryczki, małe stołki).
Średniej wielkości meble (do 50 cm) od 550 zł, z kolei duże meble od 990 zł.
Używamy wysokiej jakości farb kredowych marki Vintro, a do zabezpieczenia malowanej powierzchni używamy lakierów bezbarwnych (opcje: połysk, satyna lub mat) lub wosków (efekt satynowego wykończenia).
Wycena indywidualna projektów, na podstawie oceny stanu i wymiarów mebla.

Krzesła i fotele

W SToGlarni nie odnawiamy tapicerki. Współpracujemy jednakże z tapicerem, także można nam zlecić kompleksowe odnowienie krzesła lub fotela, jednakże wydłuży się czas realizacji o dodatkowe 2-4 dni robocze.
Odnowienie stolarki krzesła już od 350 zł, odnowienie stolarki fotela już od 400 zł. Końcowa wycena ustalana indywidualnie na podstawie oględzin mebla.

Odnawianie małych mebli drewnianych

Odnawianie małych mebli drewnianych już od 520 zł (mebelki dziecięce, półki, szafki nocne, komódki do wys. 50 cm, stoliki kawowe, itp.). W cenie: ocena stanu mebla, usunięcie starych powłok, uzupełnienie ubytków, podklejenie i ustabilizowanie, malowanie i stylizacja lub bejcowanie i woskowanie (wykończenie mebla ustalane z klientem). Końcowa wycena ustalana indywidualnie na podstawie oględzin mebla.

Odnawianie dużych mebli

Odnawianie komód i sekretarzyków już od 850 zł.
Duże kredensy i szafy od 1800 zł (śląskie bifyje, całe na biało 😉 od 2200 zł). Oczyszczanie ze starych powłok, uzupełnianie ubytków, malowanie i stylizowanie lub odnawianie metodą klasyczną (bejcowanie, woskowanie lub politurowanie). Cena końcowa ustalana indywidualnie po ocenie stanu mebla.


Transport we własnym zakresie (na drodze do warsztatu mamy dwa schodki do pokonania, prosimy o uwzględnienie tego w trakcie organizacji transportu).

Odnawianie mebli - zapytaj o wycenę!

Podaj wymiary mebla i koniecznie napisz nam wstępnie jaki efekt końcowy chcesz uzyskać.
Czy mebel ma zostać odnowiony (przywracamy dawną świetność) czy ma przejść metamorfozę i zostać wystylizowany?
Nie masz pomysłu na stylizację? Opisz nam jak wygląda wnętrze do którego mebel ma docelowo trafić. Od tego zawsze zaczynamy. 🙂

Odnawiasz? Zobacz ofertę farb kredowych

U nas kupisz farby kredowe Vintro. Na zakupy online otrzymujesz od nas kod gwarantujący 7% rabatu na cały asortyment nieobjęty promocją.

Chcesz się nauczyć? Zapisz się na warsztaty

Masz stare drewniane krzesło po babci? Kuchenne krzesło z PRL-u, pomalowane na biało? Nakastlik w spadku po dziadku? Nie wiesz co z nim zrobić? Nie wyrzucaj! Zabierz je do Stoglarni i daj im nowe życie!