O nas

Kto za tym wszystkim stoi?

Anna Franik - właścicielka SToGlarni

Witom Cię w moich skromnych progach! 🙂 Jestem pasjonatką staroci, lubię odnawiać stare meble i dobrych kilka lat zjeździłam Polskę, biorąc udział w warsztatach i kursach odnawiania, renowacji i malowania mebli.
Aż w końcu nadszedł ten moment, w którym, dojrzewający od dłuższego czasu pomysł na własne miejsce warsztatowe, ujrzał światło dzienne.
SToGlarnia daje mi możliwość poznawania niesamowicie kreatywnych ludzi, otwartych na drugiego człowieka, dzielących się swoją wiedzą i zarażających swoją pasją. W okolicy Tarnowskich Gór mamy niezwykle kreatywnych Twórców, którzy potrafią wyczarować coś z niczego, ocalą od zapomnienia stare sprzęty tylko po to by nadać im nowe życie, a ich autorskie projekty naprawdę robią wrażenie!
Warsztaty w SToGlarni, prowadzone są głównie przez miejscowych praktyków i rzemieślników. Taka też idea od samego początku przyświeca SToGlarni: wymiana doświadczeń, wzajemna inspiracja i radość z tworzenia. Poczuj to na własnej skórze i zajrzyj do przestrzeni pracy twórczej, na Wajdy 1 w Tarnowskich Górach!

Współpracują z nami

Shopping Cart
Dowiedz się pierwszy! Podaj adres e-mail na który wyślemy powiadomienie o dostępności.