Drugie życie mebli

Dla kogo?

Dla początkujących

Co robimy?

Odnawiamy meble

Jak często?

Kwartalnie

Zapraszamy na weekendowy kurs odnawiania mebli Katowice i okolice.
Warsztaty praktyczne „Drugie Życie Mebli” to wprowadzenie w tajniki odnawiania i renowacji mebli. Idealne dla osób początkujących lub hobbystów, którzy chcą pogłębić swą wiedzę.

Masz stare drewniane krzesło po babci? Kuchenne krzesło z PRL-u, pomalowane na biało? Nakastlik w spadku po dziadku? Nie wiesz co z nim zrobić? Nie wyrzucaj! Zabierz je do Stoglarni na warsztaty odnawianie mebli i daj im nowe życie! 

Jak wyglądają warsztaty?

W trakcie warsztatów przejdziesz krok po kroku przez cały proces odnawiania mebla. Od przygotowania mebla: rozkręcenia (jeśli to okaże się konieczne), usunięcia warstw kurzu i starych farb, poprzez fazę czyszczenia mebla: używanie cyklin i skrobaków, szlifowanie, aż po upiększanie i stylizowanie: bejcowanie, malowanie, używanie szablonów, przecierek lub proste woskowanie i lakierowanie.
Będziesz pracować z narzędziami ręcznymi oraz elektronarzędziami, do dyspozycji będą również bejce, woski, farby kredowe, lakiery. Wzajemna inspiracja i nauka gwarantowane!

Jak się przygotować?

Zarezerwuj weekend, koniecznie ubierz robocze ciuchy, zabierz mebelek (może być w stanie krytycznym ale nie agonalnym  zawsze przed warsztatami prosimy o podesłanie zdjęcia mebla na którym będziemy pracować), kreatywność i pogodne nastawienie. Resztę zapewnia Stoglarnia.

Uwaga, uwaga!
Nie masz mebla? Daj nam znać. Istniej możliwość pracy na naszych skarbach z odzysku.

Bilety 620 zł (dodatkowa opłata na miejscu + 40 zł za mebel, jeżeli ktoś nie ma swojego).
W cenie biletu: miejsce warsztatowe, narzędzia oraz niezbędne do odnawiania produkty. Zapewniamy także ciepłe i zimne napoje, słodkie przekąski oraz ciepły posiłek.

Rejestracja na warsztaty

Przejdź do naszego sklepu i wybierz dostępny produkt z kategorii Warsztaty.
Dokonując zakupu wybierz dogodną dla siebie formę zapłaty za bilet (przelew online lub tradycyjny):

– Przelew online: rejestracja i płatność za jednym kliknięciem;
– Przelew tradycyjny: uzupełnij wymagane pola i prześlij formularz zamówienia. Otrzymasz mailowe potwierdzenie otrzymania zamówienia (sprawdź foldery: SPAM oraz Oferty). Jeżeli już się zarejestrowałeś, prosimy dokonaj przelewu za bilet najpóźniej do 2 dni roboczych od daty zgłoszenia. Wcześniejsza rejestracja i brak przelewu do tego terminu oznacza automatyczne skreślenie z listy uczestników!

Ilość osób ograniczona, grupa kameralna, max. 4 osoby. Obowiązuje kolejność zgłoszeń. 

Zobacz co się działo na poprzednich warsztatach!

Sprawdź nasze pozostałe warsztaty

warsztaty tapicerowania

Warsztaty tapicerowania

Warsztaty tapicerowania dla początkujących to weekendowe spotkania z tapicerem. To okazja do samodzielnego odnowienia fotela lub krzesła. Chcesz poznać tajniki tapicerowania? Zapisz się już dziś!

akademia vintro

Akademia Vintro

Interesujesz się stylizacją mebli? Chcesz poznać farby kredowe Vintro? Zapraszamy na krótkie, 3 godzinne, popołudniowe spotkania.

FAQ
O
dpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

FAQ
O
dpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Shopping Cart
Dowiedz się pierwszy! Podaj adres e-mail na który wyślemy powiadomienie o dostępności.