nowe terminy warsztatów

Nowe terminy warsztatów luty-marzec 2023

A oto i ona. Długo wyczekiwana, rozpiska warsztatowa na luty i marzec 2023: 

Lutowe zajęcia:

  • 10 lutego, Warsztaty Makramy dla początkujących. Piątkowe popołudnie od 17:30 do 20:30. Zrób swoją pierwszą makatkę ścienną lub kwietnik i poznaj pierwsze sploty makramowe. Bilety 190 zł.
  • 11 lutego Warsztaty Witrażowe, sobota od 10:00 do 15:00. Podczas sobotnich zajęć wykonasz swój pierwszy witrażowy
    świecznik/lampion o kwadratowym kształcie, składający się z
    kilkudziesięciu kawałków szkła, na solidnej podstawie z grubego szkła (odpornego na wysokie temperatury), o wymiarach ok. 10 cm x 10 cm. Brzmi mega poważnie ale to super frajda jest! 😉 Bilety 310 zł, dostępne.
  • 14 lutego, Twórcze Wtorki reaktywacja 😉 od 17:30 do 20:00, zrób sobie biżuterię ze szkła. Spędź Walentynki na twórczym tworzeniu i odkryj w sobie pokłady kreatywności o których nie masz pojęcia! Sprawdź czy lutowanie i praca ze szkłem to coś dla Ciebie. Bilety 190 zł, dostępne w sprzedaży. 
  • 18 lutego, Warsztaty Powertex, od 10:00 do 16:00, Przedmiotem warsztatów będzie rzeźba stojącego anioła (dla sceptycznych: upadły anioł w wersji wojownika 😉 ) o wymiarach ok 45 cm, wykonanego w technice utwardzania tkanin. Bardzo ciekawe warsztaty. Bilety 260 zł.
  • 21 lutego, kolejny Twórczy Wtorek, od 17:30 do 20:00, tym razem zabawy z drewnem, na zachętę. Zapraszamy Panie (i nie tylko) na sesje oswajające z narzędziami i elektronarzędziami, w trakcie których stworzą własnoręcznie drewniany zegar wiszący. Przekonaj się, że nie taki warsztat straszny jak go malują! Bilety 190 zł, już do kupienia w sklepie.
  • 25-26 lutego, Drugie Życie Mebli czyli nauka odnawiania i stylizacji mebli. Zabierz mebel po babci i daj mu drugie życie. Bilety 620 zł, dostępne.

Marcowe warsztaty:

To z kim się widzimy w najbliższym czasie? 😉

Kup bilet już dziś! Ilość miejsc ograniczona, obowiązuje kolejność zgłoszeń.

drugie życie mebli

Warsztaty Odnawiania Mebli

Co zrobić ze starymi meblami? Odnowić! Weź udział w weekendowych warsztatach Drugie Życie Mebli i poznaj tajniki odnawiania!​

Chcesz się nauczyć? Zapisz się na warsztaty

Chcesz poznać tajniki witrażownictwa? Zapraszamy na warsztaty witrażowe dla początkujących. Sprawdź nadchodzące terminy.

FAQ
O
dpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Shopping Cart
Dowiedz się pierwszy! Podaj adres e-mail na który wyślemy powiadomienie o dostępności.