fbpx

Warsztaty z Wolfcraft

Data

24 października 2020

Godzina

od 10:00 do 15:00

Bilety

wstęp wolny

Miejsce

SToGlarnia, Wajdy 1, TG

Warsztaty z Wolfcraft

Warsztaty skierowane dla osób początkujących.
W ramach urodzinowego weekendu SToGlarni zapraszamy serdecznie na pracę z drewnem razem z Wolfcraft.

Co będziesz robić?

Na warsztatach nauczysz się jak wykonać połączenia w drewnie oraz dowiesz się jak uzyskać efekt postarzanego drewna. Z warsztatów wyjdziesz z własnoręcznie wykonaną ramą na lustro/obraz/portet. Wszystkie potrzebne materiały oraz sprzęt będą dostępne na miejscu.

 

Jak się przygotować?

Zarezerwuj kilka godzin w sobotę, koniecznie ubierz robocze ciuchy (na miejscu otrzymasz fartuch oraz podstawowe środki ochrony BHP, jednak pracujemy fizycznie, tak więc zalecamy spodnie oraz obuwie na płaskim obcasie). Zabierz ze sobą pogodne nastawienie. Potrzebne do pracy materiały, narzędzia i przekąski zapewniają Wolfcraft i Stoglarnia. 🙂

Jak się zgłosić?

Uzupełnij wymagane pola i prześlij formularz za pomocą przycisku „Wyślij”. Otrzymasz mailowe potwierdzenie rejestracji (sprawdź SPAM oraz Oferty). Uwaga! Jedno zgłoszenie = jeden uczestnik.

Ilość osób ograniczona, grupa kameralna, max. 6 osób. Obowiązuje kolejność zgłoszeń. 

Dla kogo?

Dla początkujących

Co robimy?

Uczymy się połączeń w drewnie i postarzania drewna

Kto prowadzi?

Wolfcraft

Jak często?

Gościnnie

Wolfcraft

Od 1949, nazwisko Wolff kojarzone jest z rodzinnym przedsiębiorstwem zajmującym się opracowywaniem i produkcją innowacyjnych narzędzi spełniających oczekiwania najbardziej wymagających majsterkowiczów. Obecnie firma wolfcraft zatrudnia ponad 600 pracowników na terenie Niemiec i w ponad 16 różnych krajch Europy. Siedziba oraz międzynarodowe centrum logistyczne firmy znajduje się w Kempenich. Z tego miejsca firma wolfcraft dostarcza ponad 2,000 produktów różnego rodzaju – w tym stoły maszynowe, stoły warsztatowe, stoły zaciskowe, systemy transportowe,  narzędzia mocujące, narzędzia do wykonywania połączeń w drewnie, osprzęt do elektronarzędzi, narzędzia ręczne oraz narzędzia tworzące kompletne zestawy do wykonywania określonych projektów. Asortyment ten dostarczany jest do specjalistycznych punktów handlowych oraz partnerów handlowych w ponad 36 krajach.

Rejestracja na to wydarzenie została już zakończona

 

Rejestracja na wydarzenie jest równoznaczna z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych niezbędnych do przeprowadzenia wydarzenia. Więcej o tym jak przetwarzamy twoje dane, znajdziesz w Polityce prywatności.

FAQ
O
dpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Rozwoju dla branży szkoleniowej, pragniemy poinformować, że w trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo i ochronę zdrowia uczestników warsztatów oraz osób prowadzących, wdrożyliśmy dodatkowe procedury bezpieczeństwa.

Szczegółowe informacje są dostępne w naszym  Regulaminie Warsztatów.
Natomiast najważniejsze wytyczne odnośnie przestrzegania nowych wymagań, znajdą Państwo w mailu potwierdzającym rejestrację na wydarzenie.

Najszybciej dotrze do Ciebie nasz Stoglarniany Gołąb pocztowy czyli nasz newsletter. Dowiedz się pierwszy!

Najnowsze informacje o warsztatach i innych wydarzeniach, znajdziesz również na naszej stronie internetowej, w zakładce Wydarzenia.  Zapraszamy również do polubienia strony SToGlarnia na Facebooku.

Grupa minimalna to 3 osoby. Maksymalna ilość uczestników biorących udział w warsztatach to 6 osób (ilość miejsc warsztatowych jest ograniczona).

Zależy nam na kameralnej atmosferze, dzięki której prowadzący warsztaty ma szansę dotrzeć do każdego uczestnika.

O ubraniu roboczym (najlepiej z długimi rękawami i spodniami) oraz pełnym obuwiu (japonkom w sezonie letnim mówimy zdecydowane: nie!). Zapewniamy fartuchy (jednorazowe lub materiałowe) oraz podstawowe środki ochrony BHP (m.in. rękawice, okulary, zatyczki do uszu), jednakże praca z farbami czy też praca z drewnem  (i elektronarzędziami) to praca fizyczna. Wygodny i zapewniający podstawową ochronę strój, to połowa gwarancji udanych warsztatów. 😉

Na stronie Wydarzenia przejdź do formularza Rejestracji (rozwinie się po kliknięciu w przycisk Rejestracja) i uzupełnij wymagane pola (Imię, Nazwisko, adres E-mail oraz numer Telefonu), a następnie wyślij zgłoszenie.

Pamiętaj również, że dopiero dokonanie płatności za bilet daje gwarancję uczestnictwa w warsztatach!

Płatności możesz dokonać poprzez przelew standardowy, na podany numer konta bankowego:
18 1050 1386 1000 0092 5241 3951
A2 Anna Franik
ul. Gliwicka 35
42-600 Tarnowskie Góry
(dane do przelewu otrzymasz również w treści maila potwierdzającego rejestrację).

W przypadku jakichkolwiek niejasności prosimy o kontakt mailowy warsztaty@stoglarnia.pl  lub przez Messengera na Facebooku.

Pamiętaj również, że dopiero dokonanie płatności daje gwarancję uczestnictwa w warsztatach!

Tak, najpóźniej 2 dni przed rozpoczęciem warsztatów poinformuj nas o tym mailowo (warsztaty@stoglarnia.pl). Przelew zwrotny zostanie dokonany do 3 dni roboczych, na konto z którego wpłynęły pieniądze. Przelew zwrotny zostanie pomniejszony o 30 zł kosztów organizacyjnych.
Rezygnacja z warsztatów w terminie późniejszym niż 2 dni przed rozpoczęciem warsztatów, nie podlega zwrotowi pieniędzy.

Tak! Możesz w tym celu  przesłać do nas informację na adres mailowy: kontakt@stoglarnia.pl.
Zapoznamy się z Twoją propozycją i w ciągu 5 dni roboczych, skontaktujemy z Tobą bezpośrednio w celu omówienia szczegółów, bądź doprecyzowania Twojego pomysłu.

Nie, na tą chwilę nie przewidujemy organizowania warsztatów poza Stoglarnią (za bardzo nam się ta przestrzeń podoba 😉 ). Możemy jednak zorganizować warsztaty zamknięte, tylko dla pracowników jednej firmy. Skontaktuj się w tym celu z nami, by omówić szczegóły współpracy: kontakt@stoglarnia.pl.

Nie jest to żelazną regułą, ale tak. Podczas wszystkich warsztatów są robione zdjęcia. Skupiamy się jednak na efektach naszej pracy, prezentując dzieła warsztatowe i unikając prezentacji wizerunków uczestników (spełniamy jednakże indywidualne życzenia, jeżeli ktoś na własne życzenie Nam zapozuje ;)).

Jeżeli nie wyrażasz  zgody, daj nam znać przed rozpoczęciem warsztatów.

Nadchodzące wydarzenia