fbpx

Warsztaty plecionkarskie

Data

12 lipca 2020

Godzina

od 09:30 do 14:30

Bilety

170 zł

Miejsce

SToGlarnia, Wajdy 1, TG

Warsztaty plecionkarskie
Z cyklu #bezsęku.

Zapraszamy na warsztaty skierowane dla miłośników wikliny i dekoracji ogrodowych!
Kreatywne i niezwykle ciekawe warsztaty związane z dekoracjami, ogrodem i kwiatami, czyli tworzenie elementów w kształcie kuli na bazie szkieletowej.

Co będziesz robić?

Tworzyć elementy w kształcie kuli na bazie szkieletowej. Z jednego szkieletu możemy wykonać kulę, jajko, donice podwieszaną na wiklinowym łańcuszku, gniazdko leżące i podwieszane. Wszystkie te elementy mogą stanowić bazę do dalszej dekoracji. Wszystkie potrzebne materiały oraz narzędzia dostępne będą na miejscu. Gotowy przedmiot zabierasz ze sobą do domu.

 

Jak się przygotować?

Zarezerwuj kilka godzin w niedzielę, ubierz robocze ciuchy, zabierz kreatywność i pogodne nastawienie.
Potrzebne do pracy materiały, narzędzia i przekąski zapewniają Artex i Stoglarnia. 🙂
 

Jak się zgłosić?

Przejdź do formularza rejestracji, wypełnij wymagane pola i prześlij formularz za pomocą przycisku „Wyślij”. Otrzymasz mailowe potwierdzenie rejestracji (sprawdź SPAM oraz Oferty). Jeżeli już się zarejestrowałeś, prosimy dokonaj przelewu za bilet najpóźniej do 2 dni roboczych przed wydarzeniem. Wcześniejsza rejestracja i brak przelewu do tego terminu oznacza automatyczne skreślenie z listy uczestników.
Ilość osób ograniczona, grupa kameralna, max. 6 osób. Obowiązuje kolejność zgłoszeń. 

To jak? Pleciesz razem z nami? 😉

Dla kogo?

Dla miłośników wikliny

Co robimy?

Wyplatamy kosze

Kto prowadzi?

Artex pracownia plecionkarska

Jak często?

Gościnnie

Artex pracownia plecionkarska

Nazywamy się Agnieszka i Krzysztof Pierzyńscy i wspólnie prowadzimy małą, prężną pracownię plecionkarską pod nazwą ARTEX.
Specjalizujemy się w plecionkarstwie użytkowym i artystycznym, możemy poszczycić się wielopokoleniowymi tradycjami i doświadczeniem. Dzięki temu posiadamy możliwości i pełną wiedzę do tego, aby godnie przekazywać nabyte umiejętności w formie warsztatów i szkoleń innym ludziom, młodszym pokoleniom i sympatykom plecionek.
Nie poprzestajemy tyko na tym, co już potrafimy. Podróżujemy po świecie, nawiązujemy kontakty ze światowej klasy plecionkarzami, rzemieślnikami i artystami, uczymy się od nich nowych wzorów, poznajemy nowe materiały a to wszystko po to, aby móc tą wiedzę dalej przekazywać w naszym kraju. Bez przerwy podnosimy nasze umiejętności, chcemy aby nasze usługi były na wysokim poziomie a plecionkarstwo rozwijało się i poszerzało się o nowe horyzonty.

Rejestracja na wydarzenie jest równoznaczna z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych niezbędnych do przeprowadzenia wydarzenia. Więcej o tym jak przetwarzamy twoje dane, znajdziesz w Polityce prywatności.

Rejestracja

Regulamin Warsztatów Stoglarni
Loading gif

FAQ
O
dpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Rozwoju dla branży szkoleniowej, pragniemy poinformować, że w trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo i ochronę zdrowia uczestników warsztatów oraz osób prowadzących, wdrożyliśmy dodatkowe procedury bezpieczeństwa.

Szczegółowe informacje są dostępne w naszym  Regulaminie Warsztatów.
Natomiast najważniejsze wytyczne odnośnie przestrzegania nowych wymagań, znajdą Państwo w mailu potwierdzającym rejestrację na wydarzenie.

Najszybciej dotrze do Ciebie nasz Stoglarniany Gołąb pocztowy czyli nasz newsletter. Dowiedz się pierwszy!

Najnowsze informacje o warsztatach i innych wydarzeniach, znajdziesz również na naszej stronie internetowej, w zakładce Wydarzenia.  Zapraszamy również do polubienia strony SToGlarnia na Facebooku.

Grupa minimalna to 3 osoby. Maksymalna ilość uczestników biorących udział w warsztatach to 6 osób (ilość miejsc warsztatowych jest ograniczona).

Zależy nam na kameralnej atmosferze, dzięki której prowadzący warsztaty ma szansę dotrzeć do każdego uczestnika.

O ubraniu roboczym (najlepiej z długimi rękawami i spodniami) oraz pełnym obuwiu (japonkom w sezonie letnim mówimy zdecydowane: nie!). Zapewniamy fartuchy (jednorazowe lub materiałowe) oraz podstawowe środki ochrony BHP (m.in. rękawice, okulary, zatyczki do uszu), jednakże praca z farbami czy też praca z drewnem  (i elektronarzędziami) to praca fizyczna. Wygodny i zapewniający podstawową ochronę strój, to połowa gwarancji udanych warsztatów. 😉

Na stronie Wydarzenia przejdź do formularza Rejestracji (rozwinie się po kliknięciu w przycisk Rejestracja) i uzupełnij wymagane pola (Imię, Nazwisko, adres E-mail oraz numer Telefonu), a następnie wyślij zgłoszenie.

Pamiętaj również, że dopiero dokonanie płatności za bilet daje gwarancję uczestnictwa w warsztatach!

Płatności możesz dokonać poprzez przelew standardowy, na podany numer konta bankowego: 18 1050 1386 1000 0092 5241 3951 (szczegółowe dane do przelewu otrzymasz mailem).

W przypadku jakichkolwiek niejasności prosimy o kontakt mailowy warsztaty@stoglarnia.pl  lub przez Messengera na Facebooku.

Pamiętaj również, że dopiero dokonanie płatności daje gwarancję uczestnictwa w warsztatach!

Tak, najpóźniej 2 dni przed rozpoczęciem warsztatów poinformuj nas o tym mailowo (warsztaty@stoglarnia.pl). Przelew zwrotny zostanie dokonany do 3 dni roboczych, na konto z którego wpłynęły pieniądze. Przelew zwrotny zostanie pomniejszony o 30 zł kosztów organizacyjnych.
Rezygnacja z warsztatów w terminie późniejszym niż 2 dni przed rozpoczęciem warsztatów, nie podlega zwrotowi pieniędzy.

Tak! Możesz w tym celu  przesłać do nas informację na adres mailowy: kontakt@stoglarnia.pl.
Zapoznamy się z Twoją propozycją i w ciągu 5 dni roboczych, skontaktujemy z Tobą bezpośrednio w celu omówienia szczegółów, bądź doprecyzowania Twojego pomysłu.

Nie, na tą chwilę nie przewidujemy organizowania warsztatów poza Stoglarnią (za bardzo nam się ta przestrzeń podoba 😉 ). Możemy jednak zorganizować warsztaty zamknięte, tylko dla pracowników jednej firmy. Skontaktuj się w tym celu z nami, by omówić szczegóły współpracy: kontakt@stoglarnia.pl.

Nie jest to żelazną regułą, ale tak. Podczas wszystkich warsztatów są robione zdjęcia. Skupiamy się jednak na efektach naszej pracy, prezentując dzieła warsztatowe i unikając prezentacji wizerunków uczestników (spełniamy jednakże indywidualne życzenia, jeżeli ktoś na własne życzenie Nam zapozuje ;)).

Jeżeli nie wyrażasz  zgody, daj nam znać przed rozpoczęciem warsztatów.

Nadchodzące wydarzenia