fbpx

Warsztaty makramy

Data

8 sierpnia 2020

Godzina

rano: od 10:00 do 13:00, po południu od 14:00 do 17:00

Bilety

110 zł

Miejsce

SToGlarnia, Wajdy 1, TG

Warsztaty makramy czyli cykliczne sznurków wyplatanie.

Warsztaty skierowane dla początkujących (także dla młodzieży).

MAKRAMA to bardzo stara (wręcz starożytna) sztuka wiązania sznurków bez użycia narzędzi, drutów, igieł czy szydełka. Sztuka ta w ostatnim czasie stała się bardzo popularna, a dekoracje wykonane ta metodą zdobywają coraz więcej zwolenników. Dzięki umiejętności wykonania kilku prostych węzłów można własnoręcznie stworzyć dekorację ścienną, elementy wyposażenia, np. wiszący kwietnik, abażur lampion, a także elementy garderoby czy biżuterię. Możliwości są wręcz nieograniczone.

Co będziesz robić?

Warsztaty trwają 2,5 – 3 godz. podczas których uczestnicy stworzą własnoręcznie makramę o wymiarach ok. 30 x 60 cm. Gotowy przedmiot zabierasz ze sobą do domu.
Pracujemy na specjalnie przygotowanych sznurkach, drewnianych drążkach i koralikach, dodatkowo dla początkujących przygotowaliśmy indywidualny zestaw pomocniczy ze splotami. Na warsztatach otrzymasz wygodne stanowisko do pracy oraz nauczysz się wyplatania podstawowych splotów.
Na dotychczasowych warsztatach uczestniczki w pełni puszczały wodze fantazji i kończyły swoje prace z poczuciem pełnej satysfakcji z własnych umiejętności. Więc jeżeli chcesz nauczyć się wyplatania makramy i posiąść nowe umiejętności lub podszlifować te, które już masz, a przy tym spędzić czas w inspirującym towarzystwie to zapraszamy serdecznie! Makrama może być również ciekawym prezentem dla mamy, babci, przyjaciółki czy teściowej. 😉

 

Jak się przygotować?

Zarezerwuj kilka godzin w sobotę, koniecznie zabierz dobry humor i pogodne nastawienie.
Potrzebne do pracy materiały, narzędzia i przekąski zapewniają Inspiradonia i Stoglarnia. 🙂


Jak się zgłosić?

Przejdź do formularza rejestracji, wypełnij wymagane pola (WAŻNE! w polu UWAGI wpisz na którą sesję się zapisujesz poranną czy popołudniową) i prześlij formularz za pomocą przycisku „Wyślij”. Otrzymasz mailowe potwierdzenie rejestracji (sprawdź SPAM oraz Oferty). Jeżeli już się zarejestrowałeś, prosimy dokonaj przelewu za bilet najpóźniej do 2 dni roboczych od daty zgłoszenia. Wcześniejsza rejestracja i brak przelewu do tego terminu oznacza automatyczne skreślenie z listy uczestników!
Ilość osób ograniczona, max. 10 osób. Obowiązuje kolejność zgłoszeń. 

To jak? Wyplatasz razem z nami? 😉

Dla kogo?

Dla początkujących

Co robimy?

Wyplatamy makramy

Kto prowadzi?

Inspiradonia

Jak często?

Cyklicznie

Makramowe czary-mary!

Inspiradonia czyli pokoleniowa pasja do makramy:)

Pod nazwą Inspiradonia kryje się Anna Komora. To pasjonatka rękodzieła wszelkiej maści (od zawsze). Od kilku lat powróciła do sztuki MAKRAMY, którą nauczyła ją w dzieciństwie jej babcia 💓.
Dzisiaj jej prace ozdabiają wnętrza domów, restauracji czy stanowią wyjątkowe tła dekoracji ślubnych, a warsztaty, które prowadziła do tej pory zainspirowały makramą już sporą liczbę osób, w tym młodzież, która ochoczo zapaliła się do pracy twórczej.

Relację z poprzednich edycji warsztatów makramy prowadzonych przez Anię możecie zobaczyć na FB: https://www.facebook.com/inspiradonia.handmade/

 

Rejestracja na wydarzenie jest równoznaczna z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych niezbędnych do przeprowadzenia wydarzenia. Więcej o tym jak przetwarzamy twoje dane, znajdziesz w Polityce prywatności.

Rejestracja

Regulamin Warsztatów Stoglarni
Loading gif

FAQ
O
dpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Rozwoju dla branży szkoleniowej, pragniemy poinformować, że w trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo i ochronę zdrowia uczestników warsztatów oraz osób prowadzących, wdrożyliśmy dodatkowe procedury bezpieczeństwa.

Szczegółowe informacje są dostępne w naszym  Regulaminie Warsztatów.
Natomiast najważniejsze wytyczne odnośnie przestrzegania nowych wymagań, znajdą Państwo w mailu potwierdzającym rejestrację na wydarzenie.

Najszybciej dotrze do Ciebie nasz Stoglarniany Gołąb pocztowy czyli nasz newsletter. Dowiedz się pierwszy!

Najnowsze informacje o warsztatach i innych wydarzeniach, znajdziesz również na naszej stronie internetowej, w zakładce Wydarzenia.  Zapraszamy również do polubienia strony SToGlarnia na Facebooku.

Grupa minimalna to 3 osoby. Maksymalna ilość uczestników biorących udział w warsztatach to 6 osób (ilość miejsc warsztatowych jest ograniczona).

Zależy nam na kameralnej atmosferze, dzięki której prowadzący warsztaty ma szansę dotrzeć do każdego uczestnika.

O ubraniu roboczym (najlepiej z długimi rękawami i spodniami) oraz pełnym obuwiu (japonkom w sezonie letnim mówimy zdecydowane: nie!). Zapewniamy fartuchy (jednorazowe lub materiałowe) oraz podstawowe środki ochrony BHP (m.in. rękawice, okulary, zatyczki do uszu), jednakże praca z farbami czy też praca z drewnem  (i elektronarzędziami) to praca fizyczna. Wygodny i zapewniający podstawową ochronę strój, to połowa gwarancji udanych warsztatów. 😉

Na stronie Wydarzenia przejdź do formularza Rejestracji (rozwinie się po kliknięciu w przycisk Rejestracja) i uzupełnij wymagane pola (Imię, Nazwisko, adres E-mail oraz numer Telefonu), a następnie wyślij zgłoszenie.

Pamiętaj również, że dopiero dokonanie płatności za bilet daje gwarancję uczestnictwa w warsztatach!

Płatności możesz dokonać poprzez przelew standardowy, na podany numer konta bankowego: 18 1050 1386 1000 0092 5241 3951 (szczegółowe dane do przelewu otrzymasz mailem).

W przypadku jakichkolwiek niejasności prosimy o kontakt mailowy warsztaty@stoglarnia.pl  lub przez Messengera na Facebooku.

Pamiętaj również, że dopiero dokonanie płatności daje gwarancję uczestnictwa w warsztatach!

Tak, najpóźniej 2 dni przed rozpoczęciem warsztatów poinformuj nas o tym mailowo (warsztaty@stoglarnia.pl). Przelew zwrotny zostanie dokonany do 3 dni roboczych, na konto z którego wpłynęły pieniądze. Przelew zwrotny zostanie pomniejszony o 30 zł kosztów organizacyjnych.
Rezygnacja z warsztatów w terminie późniejszym niż 2 dni przed rozpoczęciem warsztatów, nie podlega zwrotowi pieniędzy.

Tak! Możesz w tym celu  przesłać do nas informację na adres mailowy: kontakt@stoglarnia.pl.
Zapoznamy się z Twoją propozycją i w ciągu 5 dni roboczych, skontaktujemy z Tobą bezpośrednio w celu omówienia szczegółów, bądź doprecyzowania Twojego pomysłu.

Nie, na tą chwilę nie przewidujemy organizowania warsztatów poza Stoglarnią (za bardzo nam się ta przestrzeń podoba 😉 ). Możemy jednak zorganizować warsztaty zamknięte, tylko dla pracowników jednej firmy. Skontaktuj się w tym celu z nami, by omówić szczegóły współpracy: kontakt@stoglarnia.pl.

Nie jest to żelazną regułą, ale tak. Podczas wszystkich warsztatów są robione zdjęcia. Skupiamy się jednak na efektach naszej pracy, prezentując dzieła warsztatowe i unikając prezentacji wizerunków uczestników (spełniamy jednakże indywidualne życzenia, jeżeli ktoś na własne życzenie Nam zapozuje ;)).

Jeżeli nie wyrażasz  zgody, daj nam znać przed rozpoczęciem warsztatów.

Nadchodzące wydarzenia