fbpx

Techniki malowania
farbami kredowymi Vintro

Data

10 października 2020

Godzina

od 11:00 do 15:30

Bilety

190 zł

Miejsce

SToGlarnia, Wajdy 1, TG

Techniki malowania farbami kredowymi Vintro.

Zapraszamy na warsztaty z technik malowania i stylizacji farbami kredowymi angielskiej marki Vintro.

Marka Vintro

Farba Kredowa Vintro® to ekologiczna, niemal bezzapachowa Farba na bazie wody i kredy, zawierająca bezpieczne dla zdrowia i naturalne składniki. Stworzona na bazie autorskiej, rodzinnej receptury, zawiera niespotykanie duże ilości pigmentu, dzięki czemu pozwala uzyskać niesamowitą głębię koloru zachowując niezwykle trwałe i  aksamitne wykończenie. 

Zasada jej działania jest prosta: Możesz malować niemal każdą powierzchnię bez szlifowania i skomplikowanych przygotowań. Koniec z czasochłonnym szlifowaniem starych powłok, zrywaniem lakieru, pyłem i kurzem w całym mieszkaniu! Koniec z wietrzeniem malowanych pomieszczeń i zamykaniem ich na długie godziny. 

Farbami Kredowymi bez problemu pomalujesz meble (drewniane – w pełni oczyszczone, jak również meble z płyty, sklejki, laminowane, malowane, z epoki PRL itp.), elementy drewniane, metal, plastik, kamień, szkło oraz tkaniny/skórę.

 
Co będziemy robić?
Wspólnie wystylizujemy drewniany kuferek oraz stworzymy kolorową dekorację ścienną, poznając w trakcie zasady przygotowania powierzchni, różne techniki malowania, stylizacji oraz wykończenia powierzchni, które później z powodzeniem zastosujesz w swoich domowych metamorfozach.
W trakcie warsztatów dowiesz się, jak krok po kroku:
– przygotować powierzchnię do malowania farbami kredowymi,
– poznasz techniki malowania i stylizacji, dzięki którym uzyskasz różne tekstury na tworzonej powierzchni,
– nauczysz się jak w prawidłowy sposób korzystać z szablonów,
– poznasz kilka metod tworzenia struktur, których używamy u siebie w pracowni,
– na koniec dowiesz się jak i czym najlepiej zabezpieczyć powierzchnię i na co zwracać uwagę, żeby Twoje dzieło wytrzymało długie lata.
Dodatkowo, biorąc udział w warsztatach otrzymasz kupon rabatowy na zakupy w internetowym sklepie Vintro!

Jak się przygotować?

Zarezerwuj dla siebie sobotę, ubierz robocze ciuchy, zabierz kreatywność i pogodne nastawienie. Resztę zapewnia Warsztat Wołów i Stoglarnia. 🙂

Jak się zgłosić?

Wybierz dogodną dla siebie formę zapłaty za bilet (przelew online lub tradycyjny):
– Przelew online: rejestracja i płatność za jednym kliknięciem;

– Przelew tradycyjny: uzupełnij wymagane pola i prześlij formularz za pomocą przycisku „Wyślij”. Otrzymasz mailowe potwierdzenie rejestracji (sprawdź SPAM oraz Oferty). Jeżeli już się zarejestrowałeś, prosimy dokonaj przelewu za bilet najpóźniej do 2 dni roboczych od daty zgłoszenia. Wcześniejsza rejestracja i brak przelewu do tego terminu oznacza automatyczne skreślenie z listy uczestników!

Ilość osób ograniczona, grupa kameralna, max. 5 osób. Obowiązuje kolejność zgłoszeń. 

Zapraszamy!

Dla kogo?

Dla początkujących

Co robimy?

Malujemy farbami kredowymi

Kto prowadzi?

Warsztat Wołów

Jak często?

Gościnnie

Warsztat Wołów

Warsztat Wołów to rodzinna pracownia renowacji i stylizacji mebli, która powstała z pasji, ciekawości i cierpliwości. 

Główną osobą, która się tym zajmuje jest Marcin. Skończył artystyczne studia ale nie związane z meblami, dzięki czemu ze swojej codziennej, artystycznej pracy może sporo wnieść do pasji jaką jest ratowanie tego, czego inni postanowili się pozbyć. Starymi, nikomu niepotrzebnymi meblami zainteresował się wiele lat temu i krok po kroku zdobywa wiedzę i doświadczenie. Ma to szczęście, że może pracować w Warsztacie tylko nad projektami i z ludźmi, którzy go inspirują i rozwijają.

Z tych powodów pojawiła się w Warsztacie Wołów brytyjska marka Vintro, oferująca najwyższej klasy produkty potrzebne w Warsztacie. I tak, po wielu pozytywnych zaskoczeniach rozpoczęła się stała współpraca jako oficjalnego przedstawiciela marki Vintro w Polsce.

Zobacz co się działo na poprzednich warsztatach!

Zgłoś się już dziś!

Rejestracja na wydarzenie jest równoznaczna z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych niezbędnych do przeprowadzenia wydarzenia. Więcej o tym jak przetwarzamy twoje dane, znajdziesz w Polityce prywatności.

Wybieram szybką płatność:

(szybka rejestracja i opłata za bilet = gwarancja rezerwacji miejsca)

 

Wybieram tradycyjny przelew:

(dane do przelewu otrzymasz e-mailem)
 

 

Rejestracja

Regulamin Warsztatów Stoglarni
Loading gif

Nadchodzące wydarzenia