fbpx

Tapiceros
warsztaty tapicerowania

Data

4-5 lipca 2020

Godzina

od 10:00 do 16:00

Bilety

PROMO! 430 zł

Miejsce

SToGlarnia, Wajdy 1, TG

Warsztaty z Tapiceros
czyli weekendowe warsztaty tapicerowania.

Warsztaty skierowane dla osób początkujących, amatorów odnawiania oraz miłośników starych mebli tapicerowanych.
Podczas jednej sesji warsztatowej, możesz samodzielnie odnowić mały mebel tapicerowany (krzesło, pufę lub prosty fotel z PRL), który przynosisz ze sobą na warsztaty. Nie masz mebla a koniecznie chcesz się nauczyć? Nic straconego! Daj znam znać. Przygotujemy dla Ciebie jakąś perełkę. 😉

Co będziesz robić?

Na warsztatach tapicerowania odnowisz tapicerkę w starych (i nowszych) meblach, takich jak: krzesła, pufy lub proste fotele. Pracujesz na swoim meblu, który przynosisz ze sobą oraz korzystasz z dostępnych u nas tkanin tapicerskich. Istnieje możliwość pracy na tkaninie którą również przyniesiesz ze sobą (pod warunkiem, że wiesz ile jej będziesz potrzebować 😉 ). Odnowiony mebel zabierasz ze sobą do domu.
W trakcie warsztatów: nauczysz się oceniać stan mebla, usuniesz starą tapicerkę, własnoręcznie wykroisz nową tkaninę potrzebną na mebel, oswoisz się z maszyną do szycia oraz zszywaczem tapicerskim, a także poznasz przydatne triki tapicerskie, które na pewno sprawdzą się przy Twoich kolejnych projektach.
A to wszystko pod okiem Mistrza w swoim fachu, tapicera z 20-letnim stażem, który mierzył się z niejednym meblowym potworem w swojej karierze. 😉  

 

Jak się przygotować?

Zarezerwuj weekend, koniecznie ubierz robocze ciuchy (na miejscu otrzymasz fartuch oraz podstawowe środki ochrony BHP, jednak pracujemy fizycznie, tak więc zalecamy spodnie oraz obuwie na płaskim obcasie). Zabierz mebel, kreatywność i pogodne nastawienie.
Potrzebne do pracy materiały, narzędzia i przekąski zapewniają Tapiceros i Stoglarnia. 🙂


Jak się zgłosić?

Przejdź do formularza rejestracji, wypełnij wymagane pola i prześlij formularz za pomocą przycisku „Wyślij”. Otrzymasz mailowe potwierdzenie rejestracji (sprawdź SPAM oraz Oferty). Jeżeli już się zarejestrowałeś, prosimy dokonaj przelewu za bilet najpóźniej do 2 dni roboczych przed wydarzeniem. Wcześniejsza rejestracja i brak przelewu do tego terminu oznacza automatyczne skreślenie z listy uczestników!
Prosimy również o wcześniejsze podesłanie zdjęcia mebla na którym chcesz pracować
!

Ilość osób ograniczona, grupa kameralna, max. 5 osób. Obowiązuje kolejność zgłoszeń. 

Naucz się podstaw tapicerowania i odnów swój fotel! 😉

Dla kogo?

Dla lubiących odnawianie mebli

Co robimy?

Uczymy się tapicerować

Kto prowadzi?

Tapiceros

Jak często?

Cyklicznie

Zobacz jak może wyglądać Twój mebel!

Tapiceros

Tapiceros czyli Patryk Trusiak, tapicer z ponad 20 letnim stażem. Pracuje w zawodzie tapicera od ukończenia szkoły, nieustannie rozwijając swoje umiejętności.  W 2011 roku uzyskał tytuł Mistrza Zawodu Tapicer. Zajmuje się renowacją mebli oraz siedzisk motocyklowych, a także wykonuje drobne naprawy typu rozdarcia, pęknięcia, urwane guziki. Jednym słowem: tapicerstwo w szerokim zakresie.
Jednak jak sam przyznaje, największą przyjemność sprawia mu renowacja zniszczonych i zużytych mebli. Używa materiałów najwyższej jakości, nie uznaje tanich podproduktów używanych w sieciowych sklepach meblowych. Każdy mebel wykonuje tak jakby miał stanąć w jego własnym domu.

Rejestracja na wydarzenie jest równoznaczna z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych niezbędnych do przeprowadzenia wydarzenia. Więcej o tym jak przetwarzamy twoje dane, znajdziesz w Polityce prywatności.

Rejestracja

Regulamin Warsztatów Stoglarni
Loading gif

FAQ
O
dpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Rozwoju dla branży szkoleniowej, pragniemy poinformować, że w trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo i ochronę zdrowia uczestników warsztatów oraz osób prowadzących, wdrożyliśmy dodatkowe procedury bezpieczeństwa.

Szczegółowe informacje są dostępne w naszym  Regulaminie Warsztatów.
Natomiast najważniejsze wytyczne odnośnie przestrzegania nowych wymagań, znajdą Państwo w mailu potwierdzającym rejestrację na wydarzenie.

Najszybciej dotrze do Ciebie nasz Stoglarniany Gołąb pocztowy czyli nasz newsletter. Dowiedz się pierwszy!

Najnowsze informacje o warsztatach i innych wydarzeniach, znajdziesz również na naszej stronie internetowej, w zakładce Wydarzenia.  Zapraszamy również do polubienia strony SToGlarnia na Facebooku.

Grupa minimalna to 3 osoby. Maksymalna ilość uczestników biorących udział w warsztatach to 6 osób (ilość miejsc warsztatowych jest ograniczona).

Zależy nam na kameralnej atmosferze, dzięki której prowadzący warsztaty ma szansę dotrzeć do każdego uczestnika.

O ubraniu roboczym (najlepiej z długimi rękawami i spodniami) oraz pełnym obuwiu (japonkom w sezonie letnim mówimy zdecydowane: nie!). Zapewniamy fartuchy (jednorazowe lub materiałowe) oraz podstawowe środki ochrony BHP (m.in. rękawice, okulary, zatyczki do uszu), jednakże praca z farbami czy też praca z drewnem  (i elektronarzędziami) to praca fizyczna. Wygodny i zapewniający podstawową ochronę strój, to połowa gwarancji udanych warsztatów. 😉

Na stronie Wydarzenia przejdź do formularza Rejestracji (rozwinie się po kliknięciu w przycisk Rejestracja) i uzupełnij wymagane pola (Imię, Nazwisko, adres E-mail oraz numer Telefonu), a następnie wyślij zgłoszenie.

Pamiętaj również, że dopiero dokonanie płatności za bilet daje gwarancję uczestnictwa w warsztatach!

Płatności możesz dokonać poprzez przelew standardowy, na podany numer konta bankowego: 18 1050 1386 1000 0092 5241 3951 (szczegółowe dane do przelewu otrzymasz mailem).

W przypadku jakichkolwiek niejasności prosimy o kontakt mailowy warsztaty@stoglarnia.pl  lub przez Messengera na Facebooku.

Pamiętaj również, że dopiero dokonanie płatności daje gwarancję uczestnictwa w warsztatach!

Tak, najpóźniej 2 dni przed rozpoczęciem warsztatów poinformuj nas o tym mailowo (warsztaty@stoglarnia.pl). Przelew zwrotny zostanie dokonany do 3 dni roboczych, na konto z którego wpłynęły pieniądze. Przelew zwrotny zostanie pomniejszony o 30 zł kosztów organizacyjnych.
Rezygnacja z warsztatów w terminie późniejszym niż 2 dni przed rozpoczęciem warsztatów, nie podlega zwrotowi pieniędzy.

Tak! Możesz w tym celu  przesłać do nas informację na adres mailowy: kontakt@stoglarnia.pl.
Zapoznamy się z Twoją propozycją i w ciągu 5 dni roboczych, skontaktujemy z Tobą bezpośrednio w celu omówienia szczegółów, bądź doprecyzowania Twojego pomysłu.

Nie, na tą chwilę nie przewidujemy organizowania warsztatów poza Stoglarnią (za bardzo nam się ta przestrzeń podoba 😉 ). Możemy jednak zorganizować warsztaty zamknięte, tylko dla pracowników jednej firmy. Skontaktuj się w tym celu z nami, by omówić szczegóły współpracy: kontakt@stoglarnia.pl.

Nie jest to żelazną regułą, ale tak. Podczas wszystkich warsztatów są robione zdjęcia. Skupiamy się jednak na efektach naszej pracy, prezentując dzieła warsztatowe i unikając prezentacji wizerunków uczestników (spełniamy jednakże indywidualne życzenia, jeżeli ktoś na własne życzenie Nam zapozuje ;)).

Jeżeli nie wyrażasz  zgody, daj nam znać przed rozpoczęciem warsztatów.

Nadchodzące wydarzenia