fbpx

Ściana antyczna - warsztaty

Data

16 listopada 2019

Godzina

od 11:00 do 16:00

Bilety

250 zł

Miejsce

SToGlarnia, Wajdy 1, TG

Zrób własny panel dekoracyjny w stylu antycznej ściany!

Będziemy pracować na panelu (płycie mdf), na którym wykonamy kilka technik dekoracyjnych w stylu Antique Wall (antycznej sytej ściany), dającej efekt betonu. Panel można potraktować jak obraz, który z powodzeniem może stanowić naścienną, oryginalną i niepowtarzalną dekorację.

Jak się przygotować?

Zarezerwuj kilka wolnych godzin w sobotę, ubierz robocze ciuchy, zabierz kreatywność i pogodne nastawienie. Resztę zapewnia Wood&Crafts i Stoglarnia. 🙂

 

Woods & Crafts czyli Sabina Wszołek, która uwielbia w swojej pracy praktycznie wszystko…

Malowanie mebli, duże lub całkiem małe projekty, każdy daje jej dużo satysfakcji. Inspiracje do pracy czerpie z codziennego życia, z ulicy, z kolorów które ją otaczają, z podróży. Bardzo cieszy ją praca z drewnem, jego zapach, struktura i fakt, że to naturalny surowiec pozwala się dobrze czuć w jego otoczeniu.

Autoryzowany stokista Farb Kredowych Nordic Chic. Ma duże doświadczenie w pracy z farbami, ostatnio również odkrywa inne, nietuzinkowe struktury dekoracyjne, takie jak beton, którym zaraża podczas warsztatów w swojej pracowni w Bochni lub gościnnych, w innych miejscach w Polsce.

Registrations are closed for this event

Rejestracja na wydarzenie jest równoznaczna z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych niezbędnych do przeprowadzenia wydarzenia. Więcej o tym jak przetwarzamy twoje dane, znajdziesz w Polityce prywatności.

FAQ
O
dpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Najszybciej dotrze do Ciebie nasz Stoglarniany Gołąb pocztowy czyli nasz newsletter. Dowiedz się pierwszy!

Najnowsze informacje o warsztatach i innych wydarzeniach, znajdziesz również na naszej stronie internetowej, w zakładce Wydarzenia.  Zapraszamy również do polubienia strony SToGlarnia na Facebooku.

Grupa minimalna to 5 osób. Maksymalna ilość uczestników biorących udział w warsztatach to 10 osób (ilość miejsc warsztatowych jest ograniczona).

Zależy nam na kameralnej atmosferze, dzięki której prowadzący warsztaty ma szansę dotrzeć do każdego uczestnika.

O ubraniu roboczym (najlepiej z długimi rękawami a także – ważne dla kobiet – spodniami) oraz pełnym obuwiu (japonkom w sezonie letnim mówimy zdecydowane: nie!). Zapewniamy fartuchy (jednorazowe lub materiałowe) oraz podstawowe środki ochrony BHP (m.in. rękawice, okulary, zatyczki do uszu), jednakże praca z farbami czy też praca z drewnem  (i elektronarzędziami) to praca fizyczna. Wygodny i zapewniający podstawową ochronę strój, to połowa gwarancji udanych warsztatów. 😉

Na stronie Wydarzenia przejdź do formularza Rejestracji (rozwinie się po kliknięciu w przycisk Rejestracja) i uzupełnij wymagane pola (Imię, Nazwisko, adres E-mail oraz numer Telefonu), a następnie wyślij zgłoszenie.

Pamiętaj również, że dopiero dokonanie płatności daje gwarancję uczestnictwa w warsztatach!

Płatności możesz dokonać poprzez przelew standardowy, na podany numer konta bankowego: 18 1050 1386 1000 0092 5241 3951 (szczegółowe dane do przelewu otrzymasz mailem).

W przypadku jakichkolwiek niejasności prosimy o kontakt mailowy warsztaty@stoglarnia.pl  lub przez Messengera.

Pamiętaj również, że dopiero dokonanie płatności daje gwarancję uczestnictwa w warsztatach!

Tak, najpóźniej 4 dni przed rozpoczęciem warsztatów poinformuj nas o tym mailowo (warsztaty@stoglarnia.pl). Przelew zwrotny zostanie dokonany do 3 dni roboczych, na konto z którego wpłynęły pieniądze. Przelew zwrotny zostanie pomniejszony o 20 zł kosztów organizacyjnych.
Rezygnacja z warsztatów w terminie późniejszym niż 4 dni przed rozpoczęciem warsztatów, nie podlega zwrotowi pieniędzy.

Tak! Możesz w tym celu  przesłać do nas informację na adres mailowy: kontakt@stoglarnia.pl.
Zapoznamy się z Twoją propozycją i w ciągu 5 dni roboczych, skontaktujemy z Tobą bezpośrednio w celu omówienia szczegółów, bądź doprecyzowania Twojego pomysłu.

Nie, na tą chwilę nie przewidujemy organizowania warsztatów poza Stoglarnią (za bardzo nam się ta przestrzeń podoba 😉 ). Możemy jednak zorganizować warsztaty zamknięte, tylko dla pracowników jednej firmy. Skontaktuj się w tym celu z nami, by omówić szczegóły współpracy: kontakt@stoglarnia.pl.

Nie jest to żelazną regułą, ale tak. Podczas wszystkich warsztatów są robione zdjęcia. Skupiamy się jednak na efektach naszej pracy, prezentując dzieła warsztatowe i unikając prezentacji wizerunków uczestników (spełniamy jednakże indywidualne życzenia, jeżeli ktoś na własne życzenie zapozuje ;)).

Jeżeli nie wyrażasz  zgody, daj nam znać przed rozpoczęciem warsztatów.