Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Drugie życie mebli

Styczeń 18 @ 10:00 am - 4:00 pm

120PLN

Drugie życie mebli

Data

18 stycznia 2020

Godzina

od 10:00 do 16:00

Bilety

120 zł

Miejsce

SToGlarnia, Wajdy 1, TG

Zapraszamy na cykliczne warsztaty tematyczne: „Drugie życie mebli”.

#niywyciepuj! #niynahasiok

W styczniu na stół warsztatowy wjadą stare, śląskie ryczki. Te brzydkie maleństwa, pomalowane najczęściej białą farbą, które ze względu na swoją użyteczność, często-gęsto nadal goszczą w domach/piwnicach lub garażach.

My mamy na nią pomysł. Po pierwsze: nie wyrzucaj! Po drugie: zabierz ją ze sobą w sobotę 18 stycznia i daj jej nowe życie! Przekonaj się, że to małe brzydactwo może Ci jeszcze długo posłużyć jako tapicerowany podnóżek.

Co będziemy robić?
W zależności od stanu ryczki, będziemy usuwać stare powłoki farby (opalarki w ruch), czyścić i szlifować (ręcznie lub szlifierką), a następnie malować, bejcować, lakierować i dodawać tapicerkę.

Jak się przygotować?
Zarezerwuj kilka wolnych godzin w sobotę, koniecznie ubierz robocze ciuchy, zabierz ryczkę (może być w stanie krytycznym ale nie agonalnym 🙂 ), kreatywność i pogodne nastawienie. Resztę zapewnia Stoglarnia. 🙂

Uwaga, uwaga!
Nie masz ryczki? Daj nam znać.
A może masz stary taboret? Stołek? Proste taborety i stołki z PRL również są dopuszczalne. 😉

Na drugie życie mebli zaprasza SToGlarnia

SToGlarnia to miejsce spotkań rzemieślników, zlokalizowane w Tarnowskich Górach, na ul. Wajdy 1. Warsztat i kameralne miejsce pracy twórczej, głównie pracy z drewnem, a także miejsce spotkań dedykowane dla lokalnych artystów rzemieślników.

Do dyspozycji mamy 6 stołów roboczych, w tym dwie wiekowe strugnice.
Na wyposażeniu narzędzia ręczne i elektronarzędzia, a także produkty niezbędne do wykończenia mebli.
Idea odnawiania mebli jest bliska naszemu sercu. #niynahasiok

Rejestracja na wydarzenie jest równoznaczna z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych niezbędnych do przeprowadzenia wydarzenia. Więcej o tym jak przetwarzamy twoje dane, znajdziesz w Polityce prywatności.

Uprzejmie informujemy, że w trakcie nadchodzących warsztatów, zawita do nas zaprzyjaźniona z nami TG Stacja by udokumentować to wydarzenie. Jeżeli bardzo zależy Ci na prywatności, uprzedź nas o tym przed warsztatami. Dziękujemy!

Rejestracja

Regulamin Warsztatów Stoglarni
Tribe Loading Animation Image

FAQ
O
dpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Najszybciej dotrze do Ciebie nasz Stoglarniany Gołąb pocztowy czyli nasz newsletter. Dowiedz się pierwszy!

Najnowsze informacje o warsztatach i innych wydarzeniach, znajdziesz również na naszej stronie internetowej, w zakładce Wydarzenia.  Zapraszamy również do polubienia strony SToGlarnia na Facebooku.

Grupa minimalna to 5 osób. Maksymalna ilość uczestników biorących udział w warsztatach to 10 osób (ilość miejsc warsztatowych jest ograniczona).

Zależy nam na kameralnej atmosferze, dzięki której prowadzący warsztaty ma szansę dotrzeć do każdego uczestnika.

O ubraniu roboczym (najlepiej z długimi rękawami a także – ważne dla kobiet – spodniami) oraz pełnym obuwiu (japonkom w sezonie letnim mówimy zdecydowane: nie!). Zapewniamy fartuchy (jednorazowe lub materiałowe) oraz podstawowe środki ochrony BHP (m.in. rękawice, okulary, zatyczki do uszu), jednakże praca z farbami czy też praca z drewnem  (i elektronarzędziami) to praca fizyczna. Wygodny i zapewniający podstawową ochronę strój, to połowa gwarancji udanych warsztatów. 😉

Na stronie Wydarzenia przejdź do formularza Rejestracji (rozwinie się po kliknięciu w przycisk Rejestracja) i uzupełnij wymagane pola (Imię, Nazwisko, adres E-mail oraz numer Telefonu), a następnie wyślij zgłoszenie.

Pamiętaj również, że dopiero dokonanie płatności daje gwarancję uczestnictwa w warsztatach!

Płatności możesz dokonać poprzez przelew standardowy, na podany numer konta bankowego: 18 1050 1386 1000 0092 5241 3951 (szczegółowe dane do przelewu otrzymasz mailem).

W przypadku jakichkolwiek niejasności prosimy o kontakt mailowy warsztaty@stoglarnia.pl  lub przez Messengera.

Pamiętaj również, że dopiero dokonanie płatności daje gwarancję uczestnictwa w warsztatach!

Tak, najpóźniej 2 dni przed rozpoczęciem warsztatów poinformuj nas o tym mailowo (warsztaty@stoglarnia.pl). Przelew zwrotny zostanie dokonany do 3 dni roboczych, na konto z którego wpłynęły pieniądze. Przelew zwrotny zostanie pomniejszony o 30 zł kosztów organizacyjnych.
Rezygnacja z warsztatów w terminie późniejszym niż 2 dni przed rozpoczęciem warsztatów, nie podlega zwrotowi pieniędzy.

Tak! Możesz w tym celu  przesłać do nas informację na adres mailowy: kontakt@stoglarnia.pl.
Zapoznamy się z Twoją propozycją i w ciągu 5 dni roboczych, skontaktujemy z Tobą bezpośrednio w celu omówienia szczegółów, bądź doprecyzowania Twojego pomysłu.

Nie, na tą chwilę nie przewidujemy organizowania warsztatów poza Stoglarnią (za bardzo nam się ta przestrzeń podoba 😉 ). Możemy jednak zorganizować warsztaty zamknięte, tylko dla pracowników jednej firmy. Skontaktuj się w tym celu z nami, by omówić szczegóły współpracy: kontakt@stoglarnia.pl.

Nie jest to żelazną regułą, ale tak. Podczas wszystkich warsztatów są robione zdjęcia. Skupiamy się jednak na efektach naszej pracy, prezentując dzieła warsztatowe i unikając prezentacji wizerunków uczestników (spełniamy jednakże indywidualne życzenia, jeżeli ktoś na własne życzenie zapozuje ;)).

Jeżeli nie wyrażasz  zgody, daj nam znać przed rozpoczęciem warsztatów.

Rejestracja na wydarzenie jest równoznaczna z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych niezbędnych do przeprowadzenia wydarzenia. Więcej o tym jak przetwarzamy twoje dane, znajdziesz w Polityce prywatności.

Szczegóły

Data:
Styczeń 18
Czas:
10:00 am - 4:00 pm
Koszt:
120PLN
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:
, , , , ,

Miejsce

SToGlarnia
Wajdy 1
Tarnowskie Góry, śląskie 42-600 Polska
+ Google Map
Strona internetowa:
www.stoglarnia.pl