Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Drewnowanie – warsztaty

Styczeń 25 @ 10:00 am - 4:00 pm

140PLN

Drewnowanie

Data

25 stycznia 2019

Godzina

od 10:00 do 16:00

Bilety

140 zł

Miejsce

SToGlarnia, Wajdy 1, TG

Drewnowanie
czyli cykliczne warsztaty „Od pomysłu do realizacji”.

Warsztaty skierowane dla początkujących.
Własnoręcznie wykonaj mały przedmiot użytkowy z drewna! Każde warsztaty posiadają temat przewodni, tak by zmieścić się w zaplanowanym czasie.
W styczniu na warsztat bierzemy skrzynki i półki na wino/kieliszki/szklanki. Półki mogą być zarówno stojące jak i wiszące.

Co będziesz robić?

  • Etap I – koncepcja.
    Przed warsztatami zastanów się jak chcesz by wyglądał przedmiot który zamierzasz wykonać. Dokładnie, ze szczegółami, jakie ma mieć wymiary, ile np. kieliszków ma pomieścić (jak dużych 😉 ). Czy efekt końcowy to stan surowy, czy chcesz uzyskać efekt postarzanego drewna lub może jednak pomalujesz farbami albo lakiero-bejcą tak by dopasować do wnętrza. Pamiętaj! Efekt końcowy zależy tylko od Ciebie i Twojej kreatywności. 🙂
  • Etap II – projekt.
    Na warsztatach otrzymasz kartkę papieru i rozrysujesz swój projekt dzięki czemu wyliczysz ile materiału będziesz potrzebować. To również ważna informacja dla prowadzącego, który może podpowiedzieć Ci co można zmienić/ulepszyć w Twoim projekcie.
  • Etap III – realizacja.
    Przygotuj się na pracę fizyczną (wzrost poziomu endorfin gwarantowany 😉 ). A więc: szlifujesz szlifierką, przycinasz pilarką, wycinasz wyrzynarką, zbijasz lub skręcasz za pomocą wkętarki, możesz też użyć kołków do połączeń. Jeżeli czasu wystarczy możesz skorzystać z dostępnych farb i lakierów by uzyskać oczekiwany efekt końcowy. Gotowy przedmiot zabierasz ze sobą do domu.

Jak się przygotować?

Zarezerwuj sobotę, koniecznie ubierz robocze ciuchy (na miejscu otrzymasz fartuch oraz podstawowe środki ochrony BHP, jednak pracujemy fizycznie, tak więc długie spodnie oraz drogie Panie – płaskie buty).
Zabierz kreatywność i pogodne nastawienie.
Potrzebne do pracy materiały, narzędzia i przekąski zapewniają Drewnowanie i Stoglarnia. 🙂

Jak się zgłosić?

Przejdź do formularza rejestracji, wypełnij wymagane pola i prześlij formularz za pomocą przycisku „Wyślij”. Otrzymasz mailowe potwierdzenie rejestracji (sprawdź SPAM oraz Oferty). Dokonaj przelewu za bilet najpóźniej do 2 dni roboczych przed wydarzeniem. Brak przelewu do tego terminu oznacza skreślenie z listy uczestników.
Ilość osób ograniczona, grupa kameralna, max. 5 osób. Obowiązuje kolejność zgłoszeń. 

To jak? Drewnujesz z nami? 😉

 

Dla kogo?

Dla początkujących

Co robimy?

Coś nowego z drewna

Kto prowadzi?

Fachman z Gór (TG)

Jak często?

Cyklicznie

Drewnowanie czyli fachman na Górach 🙂

W wersji oficjalnej: DREWNOwanie powstało z potrzeby tworzenia rzeczy niezwykłych, łączących różne pomysły, techniki i materiały, aby nieść radość użytkowania rzeczy niebanalnych w codziennym życiu.
 
A mniej oficjalnie: powiedzieć, że dłubanie w drewnie sprawia Tomkowi,  wielką frajdę, to nic nie powiedzieć. Najczęściej tworzy rzeczy z potrzeby chwili.  Wymyśla na bieżąco i projektuje w najmniej spodziewanych sytuacjach. Znak rozpoznawczy – lampy z drewnianych zębatek. 😉

Rejestracja

Regulamin Warsztatów Stoglarni
Tribe Loading Animation Image

Rejestracja na wydarzenie jest równoznaczna z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych niezbędnych do przeprowadzenia wydarzenia. Więcej o tym jak przetwarzamy twoje dane, znajdziesz w Polityce prywatności.

FAQ
O
dpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Najszybciej dotrze do Ciebie nasz Stoglarniany Gołąb pocztowy czyli nasz newsletter. Dowiedz się pierwszy!

Najnowsze informacje o warsztatach i innych wydarzeniach, znajdziesz również na naszej stronie internetowej, w zakładce Wydarzenia.  Zapraszamy również do polubienia strony SToGlarnia na Facebooku.

Grupa minimalna to 5 osób. Maksymalna ilość uczestników biorących udział w warsztatach to 10 osób (ilość miejsc warsztatowych jest ograniczona).

Zależy nam na kameralnej atmosferze, dzięki której prowadzący warsztaty ma szansę dotrzeć do każdego uczestnika.

O ubraniu roboczym (najlepiej z długimi rękawami a także – ważne dla kobiet – spodniami) oraz pełnym obuwiu (japonkom w sezonie letnim mówimy zdecydowane: nie!). Zapewniamy fartuchy (jednorazowe lub materiałowe) oraz podstawowe środki ochrony BHP (m.in. rękawice, okulary, zatyczki do uszu), jednakże praca z farbami czy też praca z drewnem  (i elektronarzędziami) to praca fizyczna. Wygodny i zapewniający podstawową ochronę strój, to połowa gwarancji udanych warsztatów. 😉

Na stronie Wydarzenia przejdź do formularza Rejestracji (rozwinie się po kliknięciu w przycisk Rejestracja) i uzupełnij wymagane pola (Imię, Nazwisko, adres E-mail oraz numer Telefonu), a następnie wyślij zgłoszenie.

Pamiętaj również, że dopiero dokonanie płatności daje gwarancję uczestnictwa w warsztatach!

Płatności możesz dokonać poprzez przelew standardowy, na podany numer konta bankowego: 18 1050 1386 1000 0092 5241 3951 (szczegółowe dane do przelewu otrzymasz mailem).

W przypadku jakichkolwiek niejasności prosimy o kontakt mailowy warsztaty@stoglarnia.pl  lub przez Messengera.

Pamiętaj również, że dopiero dokonanie płatności daje gwarancję uczestnictwa w warsztatach!

Tak, najpóźniej 4 dni przed rozpoczęciem warsztatów poinformuj nas o tym mailowo (warsztaty@stoglarnia.pl). Przelew zwrotny zostanie dokonany do 3 dni roboczych, na konto z którego wpłynęły pieniądze. Przelew zwrotny zostanie pomniejszony o 20 zł kosztów organizacyjnych.
Rezygnacja z warsztatów w terminie późniejszym niż 4 dni przed rozpoczęciem warsztatów, nie podlega zwrotowi pieniędzy.

Tak! Możesz w tym celu  przesłać do nas informację na adres mailowy: kontakt@stoglarnia.pl.
Zapoznamy się z Twoją propozycją i w ciągu 5 dni roboczych, skontaktujemy z Tobą bezpośrednio w celu omówienia szczegółów, bądź doprecyzowania Twojego pomysłu.

Nie, na tą chwilę nie przewidujemy organizowania warsztatów poza Stoglarnią (za bardzo nam się ta przestrzeń podoba 😉 ). Możemy jednak zorganizować warsztaty zamknięte, tylko dla pracowników jednej firmy. Skontaktuj się w tym celu z nami, by omówić szczegóły współpracy: kontakt@stoglarnia.pl.

Nie jest to żelazną regułą, ale tak. Podczas wszystkich warsztatów są robione zdjęcia. Skupiamy się jednak na efektach naszej pracy, prezentując dzieła warsztatowe i unikając prezentacji wizerunków uczestników (spełniamy jednakże indywidualne życzenia, jeżeli ktoś na własne życzenie zapozuje ;)).

Jeżeli nie wyrażasz  zgody, daj nam znać przed rozpoczęciem warsztatów.

Szczegóły

Data:
Styczeń 25
Czas:
10:00 am - 4:00 pm
Koszt:
140PLN
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:
, , , ,

Miejsce

SToGlarnia
Wajdy 1
Tarnowskie Góry, śląskie 42-600 Polska
+ Google Map
Strona internetowa:
www.stoglarnia.pl