fbpx

Biżuteria z żywicy

Data

11 października 2020

Godzina

od 10:00 do 15:00

Bilety

190 zł

Miejsce

SToGlarnia, Wajdy 1, TG

Biżuteria z żywicy czyli warsztaty dla cierpliwych i wytrwałych.
Warsztaty odpowiednie również dla młodzieży.

Co będziesz robić?

W trakcie warsztatów własnoręcznie wykonasz jeden, wybrany wcześniej element biżuterii: wisiorek, kolczyki (wkrętki lub wiszące), pierścionek albo dekorację do bransoletki. Dokonując zgłoszenia na warsztaty daj nam znać, jaką biżuterię chcesz wykonać! 
Pracować będziemy z przygotowaną wcześniej żywicą w różnych kolorach (ważna informacja dla alergików: nie zawsze i nie we wszystkich przypadkach ale zdarzają się reakcje uczuleniowe na żywicę, prosimy wziąć to pod uwagę).
Do stworzenia biżuterii wykorzystane zostaną elementy dekoracyjne, jak np. suche kwiatki. Pierwszym etapem będzie stworzenie kompozycji z dekoracji i ‚przyklejenie’ jej za pomocą małej ilości żywicy do bazy biżuterii. W trakcie oczekiwania na stężenie żywicy, dodatkowo będzie można wykonać mały wisiorek z zamkniętą w kuli 1 cm, kompozycją suchych kwiatków. Końcowym etapem będzie uzupełnienie biżuterii o odpowiednią ilość żywicy.
Z uwagi na fakt, że utwardzanie się żywicy wymaga czasu, gotowe elementy wykonane podczas warsztatów, będą do odbioru dopiero następnego dnia.

 

Jak się przygotować?

Zarezerwuj kilka godzin w niedzielę, koniecznie zabierz dobry humor i pogodne nastawienie.
Potrzebne do pracy materiały, narzędzia i przekąski zapewniają Femme i Stoglarnia. 🙂


Jak się zgłosić?

Wybierz dogodną dla siebie formę zapłaty za bilet (przelew online lub tradycyjny):
– Przelew online: rejestracja i płatność za jednym kliknięciem;
– Przelew tradycyjny: uzupełnij wymagane pola i prześlij formularz za pomocą przycisku „Wyślij”. Otrzymasz mailowe potwierdzenie rejestracji (sprawdź SPAM oraz Oferty). Jeżeli już się zarejestrowałeś, prosimy dokonaj przelewu za bilet najpóźniej do 2 dni roboczych od daty zgłoszenia. Wcześniejsza rejestracja i brak przelewu do tego terminu oznacza automatyczne skreślenie z listy uczestników!

Ilość osób ograniczona, max. 8 osób. Obowiązuje kolejność zgłoszeń. 

Dla kogo?

Dla początkujących i cierpliwych

Co robimy?

Biżuterię z żywicy

Kto prowadzi?

Femme

Jak często?

Cyklicznie

Zobacz przykładową biżuterię!

Femme czyli rękodzieło z tarnogórską kratką w tle 😉

Firma Femme powstała w 2011 roku i do tej pory nasze produkty inspirowane są najpiękniejszym miastem woj.śląskiego 🙂

Z miłości do Tarnogórskich Gór, stale udoskonalamy nasze produkty tak, aby w najwyższym stopniu zaspokajały naszych klientów. Oprócz sklepu stacjonarnego dla państwa wygody założyliśmy sklep internetowy.

Zgłoś się już dziś!

Rejestracja na wydarzenie jest równoznaczna z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych niezbędnych do przeprowadzenia wydarzenia. Więcej o tym jak przetwarzamy twoje dane, znajdziesz w Polityce prywatności.

Wybieram szybką płatność:

(szybka rejestracja i opłata za bilet = gwarancja rezerwacji miejsca)

 

Wybieram tradycyjny przelew:

(dane do przelewu otrzymasz e-mailem)
 

 

Rejestracja

Regulamin Warsztatów Stoglarni
Loading gif

FAQ
O
dpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Rozwoju dla branży szkoleniowej, pragniemy poinformować, że w trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo i ochronę zdrowia uczestników warsztatów oraz osób prowadzących, wdrożyliśmy dodatkowe procedury bezpieczeństwa.

Szczegółowe informacje są dostępne w naszym  Regulaminie Warsztatów.
Natomiast najważniejsze wytyczne odnośnie przestrzegania nowych wymagań, znajdą Państwo w mailu potwierdzającym rejestrację na wydarzenie.

Najszybciej dotrze do Ciebie nasz Stoglarniany Gołąb pocztowy czyli nasz newsletter. Dowiedz się pierwszy!

Najnowsze informacje o warsztatach i innych wydarzeniach, znajdziesz również na naszej stronie internetowej, w zakładce Wydarzenia.  Zapraszamy również do polubienia strony SToGlarnia na Facebooku.

Grupa minimalna to 3 osoby. Maksymalna ilość uczestników biorących udział w warsztatach to 6 osób (ilość miejsc warsztatowych jest ograniczona).

Zależy nam na kameralnej atmosferze, dzięki której prowadzący warsztaty ma szansę dotrzeć do każdego uczestnika.

O ubraniu roboczym (najlepiej z długimi rękawami i spodniami) oraz pełnym obuwiu (japonkom w sezonie letnim mówimy zdecydowane: nie!). Zapewniamy fartuchy (jednorazowe lub materiałowe) oraz podstawowe środki ochrony BHP (m.in. rękawice, okulary, zatyczki do uszu), jednakże praca z farbami czy też praca z drewnem  (i elektronarzędziami) to praca fizyczna. Wygodny i zapewniający podstawową ochronę strój, to połowa gwarancji udanych warsztatów. 😉

Na stronie Wydarzenia przejdź do formularza Rejestracji (rozwinie się po kliknięciu w przycisk Rejestracja) i uzupełnij wymagane pola (Imię, Nazwisko, adres E-mail oraz numer Telefonu), a następnie wyślij zgłoszenie.

Pamiętaj również, że dopiero dokonanie płatności za bilet daje gwarancję uczestnictwa w warsztatach!

Płatności możesz dokonać poprzez przelew standardowy, na podany numer konta bankowego: 18 1050 1386 1000 0092 5241 3951 (szczegółowe dane do przelewu otrzymasz mailem).

W przypadku jakichkolwiek niejasności prosimy o kontakt mailowy warsztaty@stoglarnia.pl  lub przez Messengera na Facebooku.

Pamiętaj również, że dopiero dokonanie płatności daje gwarancję uczestnictwa w warsztatach!

Tak, najpóźniej 2 dni przed rozpoczęciem warsztatów poinformuj nas o tym mailowo (warsztaty@stoglarnia.pl). Przelew zwrotny zostanie dokonany do 3 dni roboczych, na konto z którego wpłynęły pieniądze. Przelew zwrotny zostanie pomniejszony o 30 zł kosztów organizacyjnych.
Rezygnacja z warsztatów w terminie późniejszym niż 2 dni przed rozpoczęciem warsztatów, nie podlega zwrotowi pieniędzy.

Tak! Możesz w tym celu  przesłać do nas informację na adres mailowy: kontakt@stoglarnia.pl.
Zapoznamy się z Twoją propozycją i w ciągu 5 dni roboczych, skontaktujemy z Tobą bezpośrednio w celu omówienia szczegółów, bądź doprecyzowania Twojego pomysłu.

Nie, na tą chwilę nie przewidujemy organizowania warsztatów poza Stoglarnią (za bardzo nam się ta przestrzeń podoba 😉 ). Możemy jednak zorganizować warsztaty zamknięte, tylko dla pracowników jednej firmy. Skontaktuj się w tym celu z nami, by omówić szczegóły współpracy: kontakt@stoglarnia.pl.

Nie jest to żelazną regułą, ale tak. Podczas wszystkich warsztatów są robione zdjęcia. Skupiamy się jednak na efektach naszej pracy, prezentując dzieła warsztatowe i unikając prezentacji wizerunków uczestników (spełniamy jednakże indywidualne życzenia, jeżeli ktoś na własne życzenie Nam zapozuje ;)).

Jeżeli nie wyrażasz  zgody, daj nam znać przed rozpoczęciem warsztatów.

Nadchodzące wydarzenia