Jajko witrażowa dekoracja

Wielkanocne dekoracje ze szkła i z tkaniny

Zające różnej maści i zabawne kurczaki

Wielkanocne dekory witrażowe

Udowadniamy, że witraże to nie tylko monumentalne, kościelne okna. To także małe, zgrabne i zabawne ozdoby i dekoracje do domu. Wykonane z dbałością o detale, w żywych kolorach, filuternie zakręcone i dające radość.

Takie też są dekoracje wielkanocne tworzone przez Gosię, z naszej Pracowni Witraży Artystycznych. Żółte kurczaczki, z wybałuszonymi oczyskami to propozycja dla tych, którzy lubią sobie rozweselić swoją przestrzeń. Mogą stanąć na jednej półce z ozdobnymi pisankami, w stonowanych kolorach. Przykicał również zając, który jest dość słusznej postury i wygląd ma bardzo minimalistyczny. Dla miłośników zwierzątek, polecamy również całą gamę witrażowych figurek, wśród których drób jest reprezentowany aż w trzech postaciach. Warto przyjrzeć się bliżej!

A dla miłośniczek wiosennych kwiatów, polecamy całą gamę witrażowych żonkili, pierwiosnków, tulipanów czy też bratków (również jako urocze wisiorki na szyję). Kwiaty całoroczne, nie wymagające podlewania, w intensywnych kolorach, sprawdzą się na każdą pogodę. 

Unikatowe rzeźby

Unikatowe rzeźby o tematyce wielkanocnej, dzięki swojej trójwymiarowości, mogą stanowić swoiste dopełnienie przestrzeni. Sprawią, że wnętrze zyska na niezwykłości, stając się ciekawym i niepowtarzalnym pomieszczeniem. A dobrze wkomponowana w otoczenie rzeźba, może stanowić jeden z głównych punktów wnętrza.

Siedzące postacie zająców są ponadczasowe i sprawdzą się nie tylko w porze wielkanocnej. Bajkowe, kolorowe, w kubraczkach, a jeden nawet w bamboszkach. Mają w sobie to coś. Dopełnieniem wiosennych rzeźb jest kura (jak żywa!) oraz owieczka, której mąż baranek, powędrował już do swojego nowego domu. Te rzeźby przykują uwagę otoczenia, wywołają efekt wow! wśród świątecznych gości i zaczarują każde wnętrze, nadając mu bajkowego charakteru.

Od lewej: zając wielkanocny niebieski 220 zł; kura 290 zł;  owieczka 140 zł; zając w bamboszkach 350 zł

Chcesz więcej inspiracji prezentowych? Zajrzyj do naszego bloga!
kontakt SToGlarnia

Nie znalazłeś w naszym sklepie czegoś dla siebie?

Skontaktuj się z nami! Realizujemy projekty pod konkretne zamówienia.

Shopping Cart
Dowiedz się pierwszy! Podaj adres e-mail na który wyślemy powiadomienie o dostępności.