fbpx
ul. Wajdy 1, 42-600 Tarnowskie Góry

Warsztaty makramy

poczuj radość tworzenia :)

Warsztaty makramy

dla początkujących

Dla kogo?

Dla początkujących

Co robimy?

Wyplatamy makramy

Inspiradonia

160zł lub 180 zł

Jak często?

Co 2 miesiące

Warsztaty makramy czyli cykliczne sznurków wyplatanie.

Miłośniczki stylu boho zapraszamy na warsztaty makramy dla początkujących.
MAKRAMA to bardzo stara (wręcz starożytna) sztuka wiązania sznurków bez użycia narzędzi, drutów, igieł czy szydełka.

Sztuka ta w ostatnim czasie stała się bardzo popularna, a dekoracje wykonane ta metodą zdobywają coraz więcej zwolenników.

Dzięki umiejętności wykonania kilku prostych węzłów można własnoręcznie stworzyć dekorację ścienną, elementy wyposażenia, np. wiszący kwietnik, abażur lampion, a także elementy garderoby czy biżuterię. Możliwości są wręcz nieograniczone.

137

Popołudniowe warsztaty makramy

Spotykamy się w piątkowe popołudnia na trwające 3 godziny (od 17:30 do 20:30) sesje wyplatania. Na warsztatach popołudniowych, uczestnicy tworzą własnoręcznie jeden przedmiot dekoracyjny z makramy.
Do wyboru:
- makatka ścienna o wymiarach ok. 30 x 60 cm, - kwietnik wiszący, - łapacz snów.
O wybór przedmiotu prosimy uczestników już w trakcie rejestracji na warsztaty.
Bilety 160 zł. W cenie biletu wszystkie potrzebne materiały, sznurki, dekoracje a także wygodne stanowisko do wyplatania, materiały edukacyjne oraz przerwy kawowe.

Kup bilet na najbliższe warsztaty:

Weekendowe warsztaty makramy

To aż 5 godzin wyplatania!
Spotykamy się co 2 miesiące, w soboty od 10:00 do 15:00.
Podczas warsztatów weekendowych uczestnicy poznają techniki wyplatania bardziej czasochłonnych projektów, takich jak:
- duża makrama boho o wymiarach 60x100 cm, - lampiony (w cenie biletu szklany słój) - czy też poszewki na poduszki.
Bilety 180 zł. W cenie biletu wszystkie potrzebne materiały oraz wygodne stanowisko do wyplatania.

Sprawdź nadchodzące terminy:

sówka czarne oczy

Makrama dla dzieci

Małych Odkrywców zapraszamy na warsztaty Makramy dla dzieci. Makramy dla dzieci to 2- godzinne warsztaty, podczas których dzieci wyplatają małe makramowe projekty: okolicznościowe, np. ozdoby świąteczne, liście makramowe, małe sowy lub makatki utrzymane w stylu boho.
Warsztaty Makramy skierowane są dla dzieci w wieku od 8 do 12 lat.
Bilety 69 zł. W cenie biletu przydatna wiedza oraz wszystkie potrzebne materiały i stanowisko do wyplatania.

Kup bilet na nadchodzące warsztaty:

Opinie o warsztatach

Na dotychczasowych warsztatach uczestniczki w pełni puszczały wodze fantazji i kończyły swoje prace z poczuciem pełnej satysfakcji z własnych umiejętności. Jeżeli chcesz nauczyć się wyplatania makramy i zdobyć nowe umiejętności lub podszlifować te, które już masz, a przy tym zrelaksować się i spędzić miło czas w inspirującym towarzystwie to zapraszamy serdecznie!

Galeria prac uczestniczek naszych warsztatów!

Kto prowadzi?

Inspiradonia

Inspiradonia czyli pokoleniowa pasja do makramy:) Pod nazwą Inspiradonia kryje się Anna Komora. To pasjonatka rękodzieła wszelkiej maści (od zawsze). Kilka lat temu powróciła do sztuki MAKRAMY, którą nauczyła ją w dzieciństwie jej babcia. Dzisiaj jej prace ozdabiają wnętrza domów, restauracji czy stanowią wyjątkowe tła dekoracji ślubnych, a warsztaty, które prowadziła do tej pory zainspirowały makramą już sporą liczbę osób, w tym młodzież, która ochoczo zapaliła się do pracy twórczej. Galerię dzieł powstałych podczas poprzednich edycji warsztatów makramy prowadzonych przez Anię możecie zobaczyć na Facebooku.

Warsztaty zamknięte
(urodziny, wieczory panieńskie):

Podaruj bliskiej osobie niezapomniane przeżycia! Organizujemy warsztaty zamknięte dla grup od 4 do 10 osób.
Zgłoś się do nas co najmniej miesiąc przed planowanym terminem i podaj więcej szczegółów:

– ile osób weźmie udział?
– co chcecie wykonać (makatkę, makramę boho, kwietnik?)
– w jakim terminie i w jakich godzinach?
Wrócimy do Ciebie z informacją zwrotną do 2 dni roboczych od daty otrzymania zapytania. Wyceny dla grup zamkniętych ustalamy indywidualnie.
warsztaty dla dzieci

Warsztaty dla dzieci

Małych Odkrywców w wieku 8- 12 lat, zapraszamy na Warsztaty dla Dzieci! Stolarskie, recycklingowe, makramy, twórcze i kreatywne.

sklep

Zajrzyj do sklepu

I odkryj cuda stworzone ze sznurka! Makramowe makatki, torebki i inne.

FAQ
O
dpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Rozwoju dla branży szkoleniowej, pragniemy poinformować, że w trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo i ochronę zdrowia uczestników warsztatów oraz osób prowadzących, wdrożyliśmy dodatkowe procedury bezpieczeństwa m.in.: grupa max. 4-8 osób, obowiązkowa dezynfekcja rąk przy wejściu, prosimy również o zachowanie odpowiedniej odległości.

W przypadku złego samopoczucia w dniu warsztatów, prosimy o rezygnację z uczestnictwa, zgłoszenie tego faktu do nas oraz pozostanie w domu.

Szczegółowe informacje są również dostępne w naszym Regulaminie Warsztatów. 

Najszybciej dotrze do Ciebie nasz Stoglarniany Gołąb pocztowy czyli nasz newsletter. Dowiedz się pierwszy!

Najnowsze informacje o warsztatach i innych wydarzeniach, znajdziesz również na naszej stronie internetowej, w zakładce Warsztaty.  Zapraszamy również do polubienia strony SToGlarnia na Facebooku i obserwowania nas na Instagramie.

Grupa minimalna to 3 osoby. Maksymalna ilość uczestników biorących udział w warsztatach to 4-6 osób (ilość miejsc warsztatowych jest ograniczona).

Zależy nam na kameralnej atmosferze, dzięki której prowadzący warsztaty ma szansę skupić się na każdym uczestniku.

Ważne w przypadku warsztatów rzemieślniczych (odnawianie mebli, tapicerowanie czy Drewnowanie): o ubraniu roboczym (najlepiej z długimi rękawami i spodniami) oraz pełnym obuwiu (japonkom w sezonie letnim mówimy zdecydowane: nie!). Zapewniamy fartuchy (jednorazowe lub materiałowe) oraz podstawowe środki ochrony BHP (m.in. rękawice, okulary, maski, zatyczki do uszu), jednakże praca z farbami czy też praca z drewnem  (i elektronarzędziami) to praca fizyczna. Wygodny i zapewniający podstawową ochronę strój, to połowa gwarancji udanych warsztatów. 😉

Dokonując zakupu biletu w naszym sklepie internetowym, masz do wyboru dwie opcje:

  • szybka płatność poprzez Przelewy24 + rejestracja podczas składania zamówienia,
  • płatność przelewem standardowym + rejestracja podczas składania zamówienia.

Pamiętaj, że dopiero dokonanie płatności za bilet daje gwarancję uczestnictwa w warsztatach!

Płatności możesz dokonać przy rejestracji szybkim przelewem online lub poprzez przelew standardowy, na podany numer konta bankowego:
18 1050 1386 1000 0092 5241 3951
SToGlarnia Anna Franik
ul. Wajdy 1
42-600 Tarnowskie Góry
(dane do przelewu otrzymasz również w treści maila potwierdzającego rejestrację).

W przypadku jakichkolwiek niejasności prosimy o kontakt mailowy warsztaty@stoglarnia.pl  lub przez Messengera na Facebooku.

Pamiętaj również, że dopiero dokonanie płatności daje gwarancję uczestnictwa w warsztatach!

Tak, najpóźniej 2 dni przed rozpoczęciem warsztatów poinformuj nas o tym mailowo (warsztaty@stoglarnia.pl). Przelew zwrotny zostanie dokonany do 3 dni roboczych, na konto z którego wpłynęły pieniądze. Przelew zwrotny zostanie pomniejszony o 30 zł kosztów organizacyjnych.

Ważne! Rezygnacja z warsztatów w terminie późniejszym niż 2 dni przed rozpoczęciem warsztatów, nie podlega zwrotowi pieniędzy.

Tak! Możesz w tym celu  przesłać do nas informację na adres mailowy: kontakt@stoglarnia.pl.
Zapoznamy się z Twoją propozycją i w ciągu 5 dni roboczych, skontaktujemy z Tobą bezpośrednio aby poinformować czy projekt ma szanse powodzenia. Jeżeli tak, to omówimy szczegóły i wspólnie doprecyzujemy Twój pomysł.

Tak, prowadzimy również warsztaty wyjazdowe dla grup zorganizowanych lub firm. Skontaktuj się w tym celu z nami, by omówić warunki współpracy: kontakt@stoglarnia.pl.

Nie jest to żelazną regułą, ale tak. Podczas wszystkich warsztatów są robione zdjęcia. Skupiamy się jednak na efektach naszej pracy, prezentując dzieła warsztatowe i unikając prezentacji wizerunków uczestników (od czasu do czasu, spełniamy indywidualne życzenia i wykonujemy Wam pozowane zdjęcia które pozostają na pamiątkę ;)).

Jeżeli nie wyrażasz zgody, na wykonywanie jakichkolwiek zdjęć z Tobą, koniecznie zgłoś nam ten fakt przed rozpoczęciem warsztatów.