fbpx

Warsztaty dla dzieci

Warsztaty rzemieślnicze i rękodzielnicze dla dzieci.
Warsztaty dla różnych grup wiekowych
.

Oferujemy warsztaty stolarskie, recyklingowe, malowania farbami kredowymi, wyplatania makramy oraz wikliny papierowej.  Warsztaty te pobudzają wyobraźnię i rozwijają zdolności manualne u dzieci.

Dla kogo?

Dla różnych grup wiekowych

Jakie tematy?

Stolarka, makramy, recykling

Rzemieślnicy i twórcy

Jak często?

Cyklicznie

Drewnowanie dla dzieci

Drewnowanie dla dzieci to 2- godzinne warsztaty, podczas których dzieci samodzielnie wykonują mały przedmiot z drewna.

Warsztaty skierowane są do dzieci w wieku od 8 do 12 lat.

W trakcie warsztatów dzieci zapoznają się z niezbędnymi do wykonania drewnianej ciężarówki, elektronarzędziami oraz narzędziami ręcznymi a następnie, pod czujnym okiem prowadzącego, przejdą przez wszystkie etapy przycinania, skręcania i składania drewnianej ciężarówki, którą po warsztatach dzieci zabiorą ze sobą do domu.

przydatna dla Małego Rzemieślnika wiedza z zakresu pracy z drewnem, miejsce warsztatowe, narzędzia ręczne oraz niezbędne do wykonania zabawki materiały i produkty. Zapewniamy także ciepłe i zimne napoje oraz przekąski.

Makrama dla dzieci

Makrama dla dzieci to 2- godzinne warsztaty, podczas których dzieci wyplatają swoje pierwsze, makramowe dzieła, ucząc się przy tym podstawowych makramowych splotów.

Warsztaty makrama dla dzieci skierowane są do dzieci w wieku od 8 do 12 lat.

W trakcie warsztatów dzieci poznają tajniki obliczania sznurków pod konkretne makramy, nauczą się rozpoznawać które sznurki nadają się do wyplatania makramy, oraz nauczą się podstawowych splotów makramowych. Dzieci samodzielnie w trakcie warsztatów, pod czujnym okiem prowadzącej, wyplotą swoje pierwsze wzory makramowe (w maju będzie to bardzo na czasie makramowe serce makatka). Gotową ozdobę dzieci zabierają ze sobą do domu.
Ćwiczenie kreatywności i skupienia gwarantowane.

Sprawdź dostępne terminy -> sklep/warsztaty-dla-dzieci

Warsztaty zamknięte dla grup zorganizowanych

Zapraszamy do kontaktu grupy zorganizowane!
Zabierz dzieci do Przestrzeni Pracy Twórczej i podaruj im radość tworzenia!
Organizujemy warsztaty zamknięte dla grup zamkniętych, od 4 do 10 osób (warsztaty stolarskie max 6 osób).
Zgłoś się do nas co najmniej miesiąc przed planowanym terminem i podaj więcej szczegółów:
- ile osób weźmie udział?
- w jakim przedziale wiekowym?
- jaki temat warsztatów Was interesuje?
- w jakim terminie i w jakich godzinach?
Wrócimy do Ciebie z informacją zwrotną do 2 dni roboczych od daty otrzymania zapytania. Wyceny dla grup zamkniętych ustalamy indywidualnie.
W trosce o wspólne bezpieczeństwo oraz wysoką jakość szkoleń, preferujemy kameralne grupy uczestników.

FAQ
O
dpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Rozwoju dla branży szkoleniowej, pragniemy poinformować, że w trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo i ochronę zdrowia uczestników warsztatów oraz osób prowadzących, wdrożyliśmy dodatkowe procedury bezpieczeństwa m.in.: grupa max. 4-6 osób, obowiązkowa dezynfekcja rąk przy wejściu, prosimy również o zachowanie odpowiedniej odległości oraz zasłanianie nosa i ust podczas warsztatów.

W przypadku złego samopoczucia w dniu warsztatów, prosimy o rezygnację z uczestnictwa, zgłoszenie tego faktu do nas oraz pozostanie w domu.

Szczegółowe informacje są również dostępne w naszym Regulaminie Warsztatów. 

Najszybciej dotrze do Ciebie nasz Stoglarniany Gołąb pocztowy czyli nasz newsletter. Dowiedz się pierwszy!

Najnowsze informacje o warsztatach i innych wydarzeniach, znajdziesz również na naszej stronie internetowej, w zakładce Warsztaty.  Zapraszamy również do polubienia strony SToGlarnia na Facebooku i obserwowania nas na Instagramie.

Grupa minimalna to 3 osoby. Maksymalna ilość uczestników biorących udział w warsztatach to 4-6 osób (ilość miejsc warsztatowych jest ograniczona).

Zależy nam na kameralnej atmosferze, dzięki której prowadzący warsztaty ma szansę skupić się na każdym uczestniku.

Ważne w przypadku warsztatów rzemieślniczych (odnawianie mebli, tapicerowanie czy Drewnowanie): o ubraniu roboczym (najlepiej z długimi rękawami i spodniami) oraz pełnym obuwiu (japonkom w sezonie letnim mówimy zdecydowane: nie!). Zapewniamy fartuchy (jednorazowe lub materiałowe) oraz podstawowe środki ochrony BHP (m.in. rękawice, okulary, maski, zatyczki do uszu), jednakże praca z farbami czy też praca z drewnem  (i elektronarzędziami) to praca fizyczna. Wygodny i zapewniający podstawową ochronę strój, to połowa gwarancji udanych warsztatów. 😉

Dokonując zakupu biletu w naszym sklepie internetowym, masz do wyboru dwie opcje:

  • szybka płatność poprzez Przelewy24 + rejestracja podczas składania zamówienia,
  • płatność przelewem standardowym + rejestracja podczas składania zamówienia.

Pamiętaj, że dopiero dokonanie płatności za bilet daje gwarancję uczestnictwa w warsztatach!

Płatności możesz dokonać przy rejestracji szybkim przelewem online lub poprzez przelew standardowy, na podany numer konta bankowego:
18 1050 1386 1000 0092 5241 3951
SToGlarnia Anna Franik
ul. Wajdy 1
42-600 Tarnowskie Góry
(dane do przelewu otrzymasz również w treści maila potwierdzającego rejestrację).

W przypadku jakichkolwiek niejasności prosimy o kontakt mailowy warsztaty@stoglarnia.pl  lub przez Messengera na Facebooku.

Pamiętaj również, że dopiero dokonanie płatności daje gwarancję uczestnictwa w warsztatach!

Tak, najpóźniej 2 dni przed rozpoczęciem warsztatów poinformuj nas o tym mailowo (warsztaty@stoglarnia.pl). Przelew zwrotny zostanie dokonany do 3 dni roboczych, na konto z którego wpłynęły pieniądze. Przelew zwrotny zostanie pomniejszony o 30 zł kosztów organizacyjnych.

Ważne! Rezygnacja z warsztatów w terminie późniejszym niż 2 dni przed rozpoczęciem warsztatów, nie podlega zwrotowi pieniędzy.

Tak! Możesz w tym celu  przesłać do nas informację na adres mailowy: kontakt@stoglarnia.pl.
Zapoznamy się z Twoją propozycją i w ciągu 5 dni roboczych, skontaktujemy z Tobą bezpośrednio aby poinformować czy projekt ma szanse powodzenia. Jeżeli tak, to omówimy szczegóły i wspólnie doprecyzujemy Twój pomysł.

Tak, prowadzimy również warsztaty wyjazdowe dla grup zorganizowanych lub firm. Skontaktuj się w tym celu z nami, by omówić warunki współpracy: kontakt@stoglarnia.pl.

Nie jest to żelazną regułą, ale tak. Podczas wszystkich warsztatów są robione zdjęcia. Skupiamy się jednak na efektach naszej pracy, prezentując dzieła warsztatowe i unikając prezentacji wizerunków uczestników (od czasu do czasu, spełniamy indywidualne życzenia i wykonujemy Wam pozowane zdjęcia które pozostają na pamiątkę ;)).

Jeżeli nie wyrażasz zgody, na wykonywanie jakichkolwiek zdjęć z Tobą, koniecznie zgłoś nam ten fakt przed rozpoczęciem warsztatów.