fbpx
ul. Wajdy 1, 42-600 Tarnowskie Góry
+48 511 989 041
kontakt@stoglarnia.pl

Warsztaty biżuteria z żywicy

przestrzeń pracy twórczej

Biżuteria z żywicy

dla początkujących

Dla kogo?

Dla początkujących

Co robimy?

Biżuterię z żywicy

Jak często?

Co pół roku

Warsztaty tworzenia biżuterii z żywicy dla początkujących.

Jak wyglądają warsztaty?

Na warsztatach popołudniowych, trwających 2,5 – 3 godz. uczestnicy tworzą własnoręcznie jeden, wybrany wcześniej element biżuterii: wisiorek, kolczyki (wkrętki lub wiszące), pierścionek albo dekorację do bransoletki. Dokonując zgłoszenia na warsztaty zaznacz w polu Uwagi, jaką biżuterię chcesz wykonać! 
Pracujemy z przygotowaną wcześniej żywicą w różnych kolorach (ważna informacja dla alergików: nie zawsze i nie we wszystkich przypadkach ale zdarzają się reakcje uczuleniowe na żywicę, prosimy mieć to na uwadze).
Do stworzenia biżuterii wykorzystane zostaną elementy dekoracyjne takiej jak zasuszone płatki kwiatków oraz ozdobne liście roślin. Pierwszym etapem ozdabiania biżuterii, będzie stworzenie kompozycji z dekoracji i ‚przyklejenie’ jej za pomocą małej ilości żywicy do bazy biżuterii. W trakcie oczekiwania na stężenie żywicy, dodatkowo będzie można wykonać mały wisiorek lub kolczyki w szklanej kuli ok. 1 cm, wypełniając ją kompozycją suchych kwiatków. Końcowym etapem będzie uzupełnienie biżuterii o odpowiednią ilość żywicy.
Z uwagi na fakt, że utwardzanie się żywicy wymaga czasu, gotowe elementy wykonane podczas warsztatów, będą do odbioru dopiero następnego dnia.

Jak się przygotować?

Zarezerwuj kilka godzin w tygodniu po południu, koniecznie zabierz dobry humor i pogodne nastawienie. Potrzebne do pracy materiały, narzędzia i przekąski zapewniają Grajfka TG oraz Stoglarnia.

Rejestracja na warsztaty

Przejdź do naszego sklepu i wybierz dostępny produkt z kategorii Warsztaty.
Dokonując zakupu wybierz dogodną dla siebie formę zapłaty za bilet (przelew online lub tradycyjny):

– Przelew online: rejestracja i płatność za jednym kliknięciem;
– Przelew tradycyjny: uzupełnij wymagane pola i prześlij formularz zamówienia. Otrzymasz mailowe potwierdzenie otrzymania zamówienia (sprawdź SPAM oraz Oferty). Jeżeli już się zarejestrowałeś, prosimy dokonaj przelewu za bilet najpóźniej do 2 dni roboczych od daty zgłoszenia. Wcześniejsza rejestracja i brak przelewu do tego terminu oznacza automatyczne skreślenie z listy uczestników!

Ilość osób ograniczona, pracujemy w bardzo kameralnych grupach. Obowiązuje kolejność zgłoszeń. 

Jaki masz pomysł na swoją biżuterię? 😉

Sprawdź dostępne terminy -> sklep/warsztaty

Wejdź z nami do świata biżuterii!

Femme czyli rękodzieło z tarnogórską kratką w tle

Firma Femme powstała w 2011 roku i do tej pory nasze produkty inspirowane są najpiękniejszym miastem woj.śląskiego 🙂

Z miłości do Tarnogórskich Gór, stale udoskonalamy nasze produkty tak, aby w najwyższym stopniu zaspokajały naszych klientów. Oprócz sklepu stacjonarnego dla państwa wygody założyliśmy sklep internetowy.

warsztaty makramy

Warsztaty makramy

Miłośniczki stylu boho zapraszamy na warsztaty makramy. Sesje popołudniowe lub weekendowe (aż 5 godzin wyplatania!) a także warsztaty makrama dla dzieci.

zielone dekoracje

A może... zielone dekoracje?

Lubisz zielone dekoracje? Obraz z chrobotka, las w słoiku, kokedamę albo świąteczne wianki? Weź udział w warsztatach i dowiedz się więcej jak pielęgnować i jak rozwijać swoje zielone pasje.

FAQ
O
dpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Rozwoju dla branży szkoleniowej, pragniemy poinformować, że w trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo i ochronę zdrowia uczestników warsztatów oraz osób prowadzących, wdrożyliśmy dodatkowe procedury bezpieczeństwa m.in.: grupa max. 4 osoby, obowiązkowa dezynfekcja rąk przy wejściu, obowiązek zasłaniania nosa i ust podczas warsztatów.

Szczegółowe informacje są dostępne w naszym Regulaminie Warsztatów.
Natomiast najważniejsze wytyczne odnośnie przestrzegania nowych wymagań, znajdą Państwo w mailu potwierdzającym rejestrację na wydarzenie.

Najszybciej dotrze do Ciebie nasz Stoglarniany Gołąb pocztowy czyli nasz newsletter. Dowiedz się pierwszy!

Najnowsze informacje o warsztatach i innych wydarzeniach, znajdziesz również na naszej stronie internetowej, w zakładce Wydarzenia.  Zapraszamy również do polubienia strony SToGlarnia na Facebooku i obserwowania nas na Instagramie.

Grupa minimalna to 3 osoby. Maksymalna ilość uczestników biorących udział w warsztatach to 6 osób 4 osoby (ilość miejsc warsztatowych jest ograniczona).

Zależy nam na kameralnej atmosferze, dzięki której prowadzący warsztaty ma szansę skupić się na każdym uczestniku.

Ważne w przypadku warsztatów rzemieślniczych (odnawianie mebli, tapicerowanie czy Drewnowanie): o ubraniu roboczym (najlepiej z długimi rękawami i spodniami) oraz pełnym obuwiu (japonkom w sezonie letnim mówimy zdecydowane: nie!). Zapewniamy fartuchy (jednorazowe lub materiałowe) oraz podstawowe środki ochrony BHP (m.in. rękawice, okulary, zatyczki do uszu), jednakże praca z farbami czy też praca z drewnem  (i elektronarzędziami) to praca fizyczna. Wygodny i zapewniający podstawową ochronę strój, to połowa gwarancji udanych warsztatów. 😉

Na stronie Wydarzenia masz do wyboru dwie opcje:

  • szybka płatność + rejestracja w jednym,
  • płatność przelewem standardowym i rejestracja poprzez formularz Rejestracji. Uzupełnij wymagane pola (Imię, Nazwisko, adres E-mail oraz numer Telefonu), a następnie wyślij zgłoszenie.

Pamiętaj, że dopiero dokonanie płatności za bilet daje gwarancję uczestnictwa w warsztatach!

Płatności możesz dokonać przy rejestracji szybkim przelewem online lub poprzez przelew standardowy, na podany numer konta bankowego:
18 1050 1386 1000 0092 5241 3951
A2 Anna Franik
ul. Gliwicka 35
42-600 Tarnowskie Góry
(dane do przelewu otrzymasz również w treści maila potwierdzającego rejestrację).

W przypadku jakichkolwiek niejasności prosimy o kontakt mailowy warsztaty@stoglarnia.pl  lub przez Messengera na Facebooku.

Pamiętaj również, że dopiero dokonanie płatności daje gwarancję uczestnictwa w warsztatach!

Tak, najpóźniej 2 dni przed rozpoczęciem warsztatów poinformuj nas o tym mailowo (warsztaty@stoglarnia.pl). Przelew zwrotny zostanie dokonany do 3 dni roboczych, na konto z którego wpłynęły pieniądze. Przelew zwrotny zostanie pomniejszony o 30 zł kosztów organizacyjnych.

Ważne! Rezygnacja z warsztatów w terminie późniejszym niż 2 dni przed rozpoczęciem warsztatów, nie podlega zwrotowi pieniędzy.

Tak! Możesz w tym celu  przesłać do nas informację na adres mailowy: kontakt@stoglarnia.pl.
Zapoznamy się z Twoją propozycją i w ciągu 5 dni roboczych, skontaktujemy z Tobą bezpośrednio w celu omówienia szczegółów, bądź doprecyzowania Twojego pomysłu.

Nie, na tą chwilę nie przewidujemy organizowania warsztatów poza Stoglarnią (za bardzo nam się ta przestrzeń podoba 😉 ). Możemy jednak zorganizować warsztaty zamknięte, tylko dla pracowników jednej firmy. Skontaktuj się w tym celu z nami, by omówić szczegóły współpracy: kontakt@stoglarnia.pl.

Nie jest to żelazną regułą, ale tak. Podczas wszystkich warsztatów są robione zdjęcia. Skupiamy się jednak na efektach naszej pracy, prezentując dzieła warsztatowe i unikając prezentacji wizerunków uczestników (od czasu do czasu, spełniamy indywidualne życzenia i wykonujemy Wam pozowane zdjęcia które pozostają na pamiątkę ;)).

Jeżeli nie wyrażasz zgody, na wykonywanie jakichkolwiek zdjęć z Tobą, daj nam znać przed rozpoczęciem warsztatów.