Warsztaty rzeźby z tkaniny

Dla kogo?

Dla początkujących

Co robimy?

Tworzymy rzeźby z tkaniny

Hanna ze SToGlarni

260 - 390 zł

Jak często?

Kwartalnie

Zapraszamy na warsztaty twórcze, pomocne w odkrywaniu pokładów kreatywności. Podczas warsztatów poznasz technikę tworzenia rzeźby z tkaniny, na bazie utwardzacza Powertex.

Czym jest Powertex? To wszechstronne, przyjazne dla środowiska medium na bazie wody. Ten preparat gotowy do użycia, jest bezpieczny dla ludzi i zwierząt, mogą z nim pracować również dzieci. Świadectwem bezpieczeństwa jest certyfikat Art&Creative Materials Institute Certified AP. Praca z utwardzaczami to praca głównie na tak zwanych materiałach chłonnych, takich jak tkanina, papier, karton, skóry, itp. Powertex można łączyć z samoutwardzalnymi glinami, betonem, kamieniem, ceramiką, drewnem,  a nawet z piaskiem.
W połączeniu z innymi produktami marki Powertex, takimi jak Stone Art, Easy 3d flex, barwnikami Powercolor i Colorticx, Powerprint, czy Rusty Powder można stworzyć prawdziwe dzieła sztuki. Dzięki produktom możesz stworzyć rzeźby ogrodowe, Home Decor, niepowtarzalną biżuterię, i wiele więcej! Żaden inny produkt nie jest tak uniwersalny i nie daje tak wielu możliwości, jak Powertex.

W ofercie

W cenie biletów wliczone są
+wszystkie potrzebne do stworzenia rzeźby materiały,
+wygodne miejsce do tworzenia +przerwa kawowa. 

Sobotnie Warsztaty Rzeźby z Tkaniny

dla początkujących

260/osobę
  • 5 godzin tworzenia w soboty, od 10:00 do 15:00
  • tematyka anielska (anioł siedzący lub stojący ok 40 cm)
  • lub bardziej demoniczna (upadły anoł lub mnich) siedzący lub stojący ok 40 cm)

Indywidualne Warsztaty Sztuka Dekoracji

dla początkujących i zaawansowanych

od 390/osobę
  • do wyboru 6 lub 12 godzin tworzenia w relacji 1:1 z trenerem
  • terminy ustalane indywidualnie, zajrzyj po więcej

Warsztaty dla dzieci Rzeźby z Tkaniny

dla dzieci w wieku od 8 do 12 lat

69/osobę
  • 2 godziny twóczych zajęć w środy, od 17:00 do 19:00
  • tematyczne: np. ozdoby świąteczne, stojące koty i inne zwierzaki
  • zajrzyj po wiecej lub zapytaj o warsztaty dla grup zorganizowanych

Warsztaty Rzeźby z Tkaniny Inspiracje

Kto prowadzi?

Hanna ze SToGlarni

Certyfikowany trener Powertex, artystyczna dusza z umysłem ścisłym. Estetka, z umiłowaniem piękna. Wysokie zdolności manualne, duże pokłady cierpliwości oraz umiejętność jasnego przekazu. To wiodące cechy prowadzącej warsztaty. Na co dzień tworzy rzeźby z tkaniny według swoich, autorskich pomysłów lub na zlecenie klienta. Jej prace ozdabiają wnętrza domów i mieszkań pod różnymi szerokościami geograficznymi. Rzeźby figuratywne, które królują w twórczości Hani, stanowią niejednokrotnie mocny element wnętrza, akcentując mocny w swym wyrazie przekaz. Warsztatami które prowadzi, inspiruje kolejne adeptki tej sztuki dekoracji, w tym dzieci i młodzież, którą uwielbia, a która pod czujnym okiem Hani, ochoczo garnie się do pracy twórczej.

Sprawdź nasze pozostałe warsztaty

Drewnowanie dla dzieci Warsztaty Stolarskie dla dzieci w wieku 8-12 lat

Warsztaty dla dzieci

Małych Odkrywców w wieku 8- 12 lat, zapraszamy na Warsztaty dla Dzieci!

indywidualne warsztaty sztuka dekoracji

Indywidualne Warsztaty Sztuka Dekoracji

To doskonałe rozwiązanie dla zapracowanych.

FAQ
O
dpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Rozwoju dla branży szkoleniowej, pragniemy poinformować, że w trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo i ochronę zdrowia uczestników warsztatów oraz osób prowadzących, wdrożyliśmy dodatkowe procedury bezpieczeństwa m.in.: grupa max. 4-8 osób, obowiązkowa dezynfekcja rąk przy wejściu, prosimy również o zachowanie odpowiedniej odległości.

W przypadku złego samopoczucia w dniu warsztatów, prosimy o rezygnację z uczestnictwa, zgłoszenie tego faktu do nas oraz pozostanie w domu.

Szczegółowe informacje są również dostępne w naszym Regulaminie Warsztatów. 

Najszybciej dotrze do Ciebie nasz Stoglarniany Gołąb pocztowy czyli nasz newsletter. Dowiedz się pierwszy!

Najnowsze informacje o warsztatach i innych wydarzeniach, znajdziesz również na naszej stronie internetowej, w zakładce Warsztaty.  Zapraszamy również do polubienia strony SToGlarnia na Facebooku i obserwowania nas na Instagramie.

Grupa minimalna to 3 osoby. Maksymalna ilość uczestników biorących udział w warsztatach to 4-6 osób (ilość miejsc warsztatowych jest ograniczona).

Zależy nam na kameralnej atmosferze, dzięki której prowadzący warsztaty ma szansę skupić się na każdym uczestniku.

Ważne w przypadku warsztatów rzemieślniczych (odnawianie mebli, tapicerowanie czy Drewnowanie): o ubraniu roboczym (najlepiej z długimi rękawami i spodniami) oraz pełnym obuwiu (japonkom w sezonie letnim mówimy zdecydowane: nie!). Zapewniamy fartuchy (jednorazowe lub materiałowe) oraz podstawowe środki ochrony BHP (m.in. rękawice, okulary, maski, zatyczki do uszu), jednakże praca z farbami czy też praca z drewnem  (i elektronarzędziami) to praca fizyczna. Wygodny i zapewniający podstawową ochronę strój, to połowa gwarancji udanych warsztatów. 😉

Dokonując zakupu biletu w naszym sklepie internetowym, masz do wyboru dwie opcje:

  • szybka płatność poprzez Przelewy24 + rejestracja podczas składania zamówienia,
  • płatność przelewem standardowym + rejestracja podczas składania zamówienia.

Pamiętaj, że dopiero dokonanie płatności za bilet daje gwarancję uczestnictwa w warsztatach!

Płatności możesz dokonać przy rejestracji szybkim przelewem online lub poprzez przelew standardowy, na podany numer konta bankowego:
18 1050 1386 1000 0092 5241 3951
SToGlarnia Anna Franik
ul. Wajdy 1
42-600 Tarnowskie Góry
(dane do przelewu otrzymasz również w treści maila potwierdzającego rejestrację).

W przypadku jakichkolwiek niejasności prosimy o kontakt mailowy warsztaty@stoglarnia.pl  lub przez Messengera na Facebooku.

Pamiętaj również, że dopiero dokonanie płatności daje gwarancję uczestnictwa w warsztatach!

Tak, najpóźniej 2 dni przed rozpoczęciem warsztatów poinformuj nas o tym mailowo (warsztaty@stoglarnia.pl). Przelew zwrotny zostanie dokonany do 3 dni roboczych, na konto z którego wpłynęły pieniądze. Przelew zwrotny zostanie pomniejszony o 30 zł kosztów organizacyjnych.

Ważne! Rezygnacja z warsztatów w terminie późniejszym niż 2 dni przed rozpoczęciem warsztatów, nie podlega zwrotowi pieniędzy.

Tak! Możesz w tym celu  przesłać do nas informację na adres mailowy: kontakt@stoglarnia.pl.
Zapoznamy się z Twoją propozycją i w ciągu 5 dni roboczych, skontaktujemy z Tobą bezpośrednio aby poinformować czy projekt ma szanse powodzenia. Jeżeli tak, to omówimy szczegóły i wspólnie doprecyzujemy Twój pomysł.

Tak, prowadzimy również warsztaty wyjazdowe dla grup zorganizowanych lub firm. Skontaktuj się w tym celu z nami, by omówić warunki współpracy: kontakt@stoglarnia.pl.

Nie jest to żelazną regułą, ale tak. Podczas wszystkich warsztatów są robione zdjęcia. Skupiamy się jednak na efektach naszej pracy, prezentując dzieła warsztatowe i unikając prezentacji wizerunków uczestników (od czasu do czasu, spełniamy indywidualne życzenia i wykonujemy Wam pozowane zdjęcia które pozostają na pamiątkę ;)).

Jeżeli nie wyrażasz zgody, na wykonywanie jakichkolwiek zdjęć z Tobą, koniecznie zgłoś nam ten fakt przed rozpoczęciem warsztatów.

FAQ
O
dpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Shopping Cart
Dowiedz się pierwszy! Podaj adres e-mail na który wyślemy powiadomienie o dostępności.