Warsztaty makramy

Dla kogo?

Dla początkujących

Co robimy?

Wyplatamy makramy

Inspiradonia

190 - 210 zł

Jak często?

Kwartalnie

Miłośniczki stylu boho zapraszamy na warsztaty makramy dla początkujących!

MAKRAMA to bardzo stara (wręcz starożytna) sztuka wiązania sznurków bez użycia narzędzi, drutów, igieł czy szydełka. Sztuka ta w ostatnim czasie stała się bardzo popularna, a dekoracje wykonane ta metodą zdobywają coraz więcej zwolenników.

Dzięki umiejętności wykonania kilku prostych węzłów można własnoręcznie stworzyć dekorację ścienną, elementy wyposażenia, np. wiszący kwietnik, abażur, lampion, a także elementy garderoby czy biżuterię. Przekonasz się podczas warsztatów, że możliwości są wręcz nieograniczone!

W ofercie

W cenie biletów wliczone są
+wszystkie potrzebne do stworzenia makramy materiały,
+wygodne miejsce do wyplatania oraz +przerwa kawowa. 

W cenie biletów wliczone są
+wszystkie potrzebne do stworzenia makramy materiały,
+wygodne miejsce do wyplatania oraz +przerwa kawowa. 

Popołudniowe Warsztaty Makramy

dla początkujących

190/osobę
  • 3 godziny wyplatania w piątki, od 17:30 do 20:30
  • do wyboru makatka ścienna 30 x 60 cm lub kwietnik wiszący

Weekendowe Warsztaty Makramy

dla początkujących i zaawansowanych

210/osobę
  • 5 godzin wyplatania w soboty, od 10:00 do 15:00
  • do wyboru duża makatka boho 60 x 100 cm, łapacze snów lub lampiony świąteczne

Popołudniowe Warsztaty Makramy dla Dzieci

w wieku od 8 do 12 lat

69/osobę
  • 2 godziny wyplatania w środy, od 17:00 do 19:00
  • tematyczne: np. ozdoby świąteczne, liście makramowe, małe sowy lub makatki boho

Warsztaty Makramy Inspiracje

Opinie o warsztatach

Kto prowadzi?

Inspiradonia

Inspiradonia

Inspiradonia czyli pokoleniowa pasja do makramy:) Pod nazwą Inspiradonia kryje się Anna Komora. To pasjonatka rękodzieła wszelkiej maści (od zawsze). Kilka lat temu powróciła do sztuki MAKRAMY, którą nauczyła ją w dzieciństwie jej babcia. Dzisiaj jej prace ozdabiają wnętrza domów, restauracji czy stanowią wyjątkowe tła dekoracji ślubnych, a warsztaty które prowadziła do tej pory, zainspirowały makramą już sporą liczbę osób, w tym młodzież, która ochoczo zapaliła się do pracy twórczej.

Sprawdź nasze pozostałe warsztaty

Warsztaty dla dzieci

Małych Odkrywców w wieku 8- 12 lat, zapraszamy na Warsztaty dla Dzieci! Stolarskie, recycklingowe, makramy, twórcze i kreatywne.

warsztaty makramy Inspiradonia

Zorganizuj urodziny lub popołudnie panieńskie z makramą!

Podaruj bliskiej osobie niezapomniane przeżycia! Organizujemy warsztaty zamknięte dla grup od 4 do 10 osób. Zgłoś się do nas co najmniej miesiąc przed planowanym terminem i podaj więcej szczegółów: - ile osób weźmie udział? - co chcecie wykonać (makatkę, makramę boho, kwietnik?) - w jakim terminie i w jakich godzinach? Wrócimy do Ciebie z wyceną indywidualną do 2 dni roboczych.

FAQ
O
dpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Rozwoju dla branży szkoleniowej, pragniemy poinformować, że w trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo i ochronę zdrowia uczestników warsztatów oraz osób prowadzących, wdrożyliśmy dodatkowe procedury bezpieczeństwa m.in.: grupa max. 4-8 osób, obowiązkowa dezynfekcja rąk przy wejściu, prosimy również o zachowanie odpowiedniej odległości.

W przypadku złego samopoczucia w dniu warsztatów, prosimy o rezygnację z uczestnictwa, zgłoszenie tego faktu do nas oraz pozostanie w domu.

Szczegółowe informacje są również dostępne w naszym Regulaminie Warsztatów. 

Najszybciej dotrze do Ciebie nasz Stoglarniany Gołąb pocztowy czyli nasz newsletter. Dowiedz się pierwszy!

Najnowsze informacje o warsztatach i innych wydarzeniach, znajdziesz również na naszej stronie internetowej, w zakładce Warsztaty.  Zapraszamy również do polubienia strony SToGlarnia na Facebooku i obserwowania nas na Instagramie.

Grupa minimalna to 3 osoby. Maksymalna ilość uczestników biorących udział w warsztatach to 4-6 osób (ilość miejsc warsztatowych jest ograniczona).

Zależy nam na kameralnej atmosferze, dzięki której prowadzący warsztaty ma szansę skupić się na każdym uczestniku.

Ważne w przypadku warsztatów rzemieślniczych (odnawianie mebli, tapicerowanie czy Drewnowanie): o ubraniu roboczym (najlepiej z długimi rękawami i spodniami) oraz pełnym obuwiu (japonkom w sezonie letnim mówimy zdecydowane: nie!). Zapewniamy fartuchy (jednorazowe lub materiałowe) oraz podstawowe środki ochrony BHP (m.in. rękawice, okulary, maski, zatyczki do uszu), jednakże praca z farbami czy też praca z drewnem  (i elektronarzędziami) to praca fizyczna. Wygodny i zapewniający podstawową ochronę strój, to połowa gwarancji udanych warsztatów. 😉

Dokonując zakupu biletu w naszym sklepie internetowym, masz do wyboru dwie opcje:

  • szybka płatność poprzez Przelewy24 + rejestracja podczas składania zamówienia,
  • płatność przelewem standardowym + rejestracja podczas składania zamówienia.

Pamiętaj, że dopiero dokonanie płatności za bilet daje gwarancję uczestnictwa w warsztatach!

Płatności możesz dokonać przy rejestracji szybkim przelewem online lub poprzez przelew standardowy, na podany numer konta bankowego:
18 1050 1386 1000 0092 5241 3951
SToGlarnia Anna Franik
ul. Wajdy 1
42-600 Tarnowskie Góry
(dane do przelewu otrzymasz również w treści maila potwierdzającego rejestrację).

W przypadku jakichkolwiek niejasności prosimy o kontakt mailowy warsztaty@stoglarnia.pl  lub przez Messengera na Facebooku.

Pamiętaj również, że dopiero dokonanie płatności daje gwarancję uczestnictwa w warsztatach!

Tak, najpóźniej 2 dni przed rozpoczęciem warsztatów poinformuj nas o tym mailowo (warsztaty@stoglarnia.pl). Przelew zwrotny zostanie dokonany do 3 dni roboczych, na konto z którego wpłynęły pieniądze. Przelew zwrotny zostanie pomniejszony o 30 zł kosztów organizacyjnych.

Ważne! Rezygnacja z warsztatów w terminie późniejszym niż 2 dni przed rozpoczęciem warsztatów, nie podlega zwrotowi pieniędzy.

Tak! Możesz w tym celu  przesłać do nas informację na adres mailowy: kontakt@stoglarnia.pl.
Zapoznamy się z Twoją propozycją i w ciągu 5 dni roboczych, skontaktujemy z Tobą bezpośrednio aby poinformować czy projekt ma szanse powodzenia. Jeżeli tak, to omówimy szczegóły i wspólnie doprecyzujemy Twój pomysł.

Tak, prowadzimy również warsztaty wyjazdowe dla grup zorganizowanych lub firm. Skontaktuj się w tym celu z nami, by omówić warunki współpracy: kontakt@stoglarnia.pl.

Nie jest to żelazną regułą, ale tak. Podczas wszystkich warsztatów są robione zdjęcia. Skupiamy się jednak na efektach naszej pracy, prezentując dzieła warsztatowe i unikając prezentacji wizerunków uczestników (od czasu do czasu, spełniamy indywidualne życzenia i wykonujemy Wam pozowane zdjęcia które pozostają na pamiątkę ;)).

Jeżeli nie wyrażasz zgody, na wykonywanie jakichkolwiek zdjęć z Tobą, koniecznie zgłoś nam ten fakt przed rozpoczęciem warsztatów.

FAQ
O
dpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Shopping Cart
Dowiedz się pierwszy! Podaj adres e-mail na który wyślemy powiadomienie o dostępności.