Kobieca Przestrzeń

Warsztaty twórczego relaksu
Dla kogo?

Dla kobiet

Co robimy?

Twórczo się relaksujemy

Jak często?

Sporadycznie

Pasjomatka zaprasza na Warsztaty Kobieca Przestrzeń!

Warsztaty twórczego relaksu dla osób spragnionych chwili wyciszenia.

Jak wyglądają warsztaty? 

Warsztaty twórczego relaksu to czas dedykowany specjalnie dla Ciebie. Przy dźwiękach relaksacyjnej muzyki, w przyjaznej przestrzeni SToGlarni, nieśpiesznie zajmiesz się kojącym rękodziełem. Każde kolejne warsztaty to inny temat przewodni. Podczas jednej sesji Warsztaty Kobieca Przestrzeń, możesz nauczyć się jak ozdabiać biżuteryjne półprodukty o różnych kształtach i rozmiarach za pomocą techniki dot painting czy też klasycznym malowaniem i cieniowaniem. Na kolejnych sesjach zajmiemy się haftem intuicyjnym, jak również tworzeniem ekologicznych kosmetyków. Wszystkie potrzebne materiały dostępne będą na miejscu. Wytworzone podczas warsztatów produkty zabierasz ze sobą do domu.

Jak się przygotować?

Zarezerwuj piątkowe popołudnie na Warsztaty Kobieca Przestrzeń, zabierz kreatywność i pogodne nastawienie. Resztę zapewnia Pasjomatka i Stoglarnia. 🙂

Rejestracja na warsztaty Kobieca Przestrzeń:

Przejdź do naszego sklepu i wybierz dostępny produkt z kategorii Warsztaty.
Dokonując zakupu wybierz dogodną dla siebie formę zapłaty za bilet (przelew online lub tradycyjny):

– Przelew online: rejestracja i płatność za jednym kliknięciem;
– Przelew tradycyjny: uzupełnij wymagane pola i prześlij formularz zamówienia. Otrzymasz mailowe potwierdzenie otrzymania zamówienia (sprawdź SPAM oraz Oferty). Jeżeli już się zarejestrowałeś, prosimy dokonaj przelewu za bilet najpóźniej do 2 dni roboczych od daty zgłoszenia. Wcześniejsza rejestracja i brak przelewu do tego terminu oznacza automatyczne skreślenie z listy uczestników!

Ilość osób ograniczona, pracujemy w bardzo kameralnych grupach. Obowiązuje kolejność zgłoszeń. 

Podaruj sobie chwile tylko dla siebie!

Sprawdź dostępne terminy -> sklep/warsztaty

Takie dzieła możesz wytworzyć podczas Warsztatów Kobieca Przestrzeń!

Pasjomatka

Pasjomatka to miejsce, gdzie znajdziesz produkty wytwarzane z filcu, tkanin, kartonu, papieru, drewna i płyt.

Na co dzień Pasjomatka pracuje z dosyć różnorodnym materiałem w odpowiedzi na potrzeby klientów. Ogromna część produktów jest przygotowywana na specjalne zamówienie, z personalizacją i nietuzinkowym podejściem. Grawerując logo czy ulubiony cytat powstają produkty zarówno dla firm jak i dla klientów indywidualnych. Przy tworzeniu danego produktu zawsze dopytuje o szczegóły, zainteresowania osoby, dla której ma być wykonany przedmiot, kolory, które lubi, wszystko po to, by otrzymując go poczuła się wyjątkowo.

 
warsztaty makramy

Warsztaty makramy

Miłośniczki stylu boho zapraszamy na warsztaty makramy. Sesje popołudniowe lub weekendowe (aż 5 godzin wyplatania!) a także warsztaty makrama dla dzieci.

zielone dekoracje

A może... zielone dekoracje?

Lubisz zielone dekoracje? Obraz z chrobotka, las w słoiku, kokedamę albo świąteczne wianki? Weź udział w warsztatach i dowiedz się więcej jak pielęgnować i jak rozwijać swoje zielone pasje.

FAQ
O
dpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Rozwoju dla branży szkoleniowej, pragniemy poinformować, że w trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo i ochronę zdrowia uczestników warsztatów oraz osób prowadzących, wdrożyliśmy dodatkowe procedury bezpieczeństwa m.in.: grupa max. 4-6 osób, obowiązkowa dezynfekcja rąk przy wejściu, prosimy również o zachowanie odpowiedniej odległości oraz zasłanianie nosa i ust podczas warsztatów.

W przypadku złego samopoczucia w dniu warsztatów, prosimy o rezygnację z uczestnictwa, zgłoszenie tego faktu do nas oraz pozostanie w domu.

Szczegółowe informacje są również dostępne w naszym Regulaminie Warsztatów. 

Najszybciej dotrze do Ciebie nasz Stoglarniany Gołąb pocztowy czyli nasz newsletter. Dowiedz się pierwszy!

Najnowsze informacje o warsztatach i innych wydarzeniach, znajdziesz również na naszej stronie internetowej, w zakładce Warsztaty.  Zapraszamy również do polubienia strony SToGlarnia na Facebooku i obserwowania nas na Instagramie.

Grupa minimalna to 3 osoby. Maksymalna ilość uczestników biorących udział w warsztatach to 4-6 osób (ilość miejsc warsztatowych jest ograniczona).

Zależy nam na kameralnej atmosferze, dzięki której prowadzący warsztaty ma szansę skupić się na każdym uczestniku.

Ważne w przypadku warsztatów rzemieślniczych (odnawianie mebli, tapicerowanie czy Drewnowanie): o ubraniu roboczym (najlepiej z długimi rękawami i spodniami) oraz pełnym obuwiu (japonkom w sezonie letnim mówimy zdecydowane: nie!). Zapewniamy fartuchy (jednorazowe lub materiałowe) oraz podstawowe środki ochrony BHP (m.in. rękawice, okulary, maski, zatyczki do uszu), jednakże praca z farbami czy też praca z drewnem  (i elektronarzędziami) to praca fizyczna. Wygodny i zapewniający podstawową ochronę strój, to połowa gwarancji udanych warsztatów. 😉

Dokonując zakupu biletu w naszym sklepie internetowym, masz do wyboru dwie opcje:

  • szybka płatność poprzez Przelewy24 + rejestracja podczas składania zamówienia,
  • płatność przelewem standardowym + rejestracja podczas składania zamówienia.

Pamiętaj, że dopiero dokonanie płatności za bilet daje gwarancję uczestnictwa w warsztatach!

Płatności możesz dokonać przy rejestracji szybkim przelewem online lub poprzez przelew standardowy, na podany numer konta bankowego:
18 1050 1386 1000 0092 5241 3951
SToGlarnia Anna Franik
ul. Wajdy 1
42-600 Tarnowskie Góry
(dane do przelewu otrzymasz również w treści maila potwierdzającego rejestrację).

W przypadku jakichkolwiek niejasności prosimy o kontakt mailowy warsztaty@stoglarnia.pl  lub przez Messengera na Facebooku.

Pamiętaj również, że dopiero dokonanie płatności daje gwarancję uczestnictwa w warsztatach!

Tak, najpóźniej 2 dni przed rozpoczęciem warsztatów poinformuj nas o tym mailowo (warsztaty@stoglarnia.pl). Przelew zwrotny zostanie dokonany do 3 dni roboczych, na konto z którego wpłynęły pieniądze. Przelew zwrotny zostanie pomniejszony o 30 zł kosztów organizacyjnych.

Ważne! Rezygnacja z warsztatów w terminie późniejszym niż 2 dni przed rozpoczęciem warsztatów, nie podlega zwrotowi pieniędzy.

Tak! Możesz w tym celu  przesłać do nas informację na adres mailowy: kontakt@stoglarnia.pl.
Zapoznamy się z Twoją propozycją i w ciągu 5 dni roboczych, skontaktujemy z Tobą bezpośrednio aby poinformować czy projekt ma szanse powodzenia. Jeżeli tak, to omówimy szczegóły i wspólnie doprecyzujemy Twój pomysł.

Tak, prowadzimy również warsztaty wyjazdowe dla grup zorganizowanych lub firm. Skontaktuj się w tym celu z nami, by omówić warunki współpracy: kontakt@stoglarnia.pl.

Nie jest to żelazną regułą, ale tak. Podczas wszystkich warsztatów są robione zdjęcia. Skupiamy się jednak na efektach naszej pracy, prezentując dzieła warsztatowe i unikając prezentacji wizerunków uczestników (od czasu do czasu, spełniamy indywidualne życzenia i wykonujemy Wam pozowane zdjęcia które pozostają na pamiątkę ;)).

Jeżeli nie wyrażasz zgody, na wykonywanie jakichkolwiek zdjęć z Tobą, koniecznie zgłoś nam ten fakt przed rozpoczęciem warsztatów.

Shopping Cart
Zapisz się na powiadomienie Zostaw swój adres e-mail i otrzymaj powiadomienie gdy produkt będzie dostępny w sprzedaży.
Scroll to Top