Warsztaty dla dzieci

Warsztaty stolarskie i twórcze dla dzieci w wieku 8-12 lat
Warsztaty otwarte oraz dla grup zorganizowanych

Zapraszamy na warsztaty stolarskie, wyplatania makramy, wyklejania mozaiką szklaną, witrażowe, tworzenia rzeźb z tkanin i inne.  Zajęcia te pobudzają wyobraźnię i rozwijają zdolności manualne u dzieci.

W warsztatach biorą udział same dzieci, bez udziału opiekunów, którzy otrzymują 2 godziny czasu wolnego, do samodzielnego zagospodarowania.
Dzieci pracują pod czujnym okiem prowadzących. Kameralne grupy max 4-6 osób.
Bilety 69 zł. Warsztaty odbywają się w środy, w godzinach popołudniowych, od 17:00 do 19:00. Terminy podajemy z wyprzedzeniem czasowym.

Najbliższe terminy:
po wakacjach!

Drewnowanie dla dzieci

Drewnowanie Warsztaty Stolarskie dla dzieci w wieku 8-12 lat dla dzieci to 2-godzinne warsztaty, podczas których dzieci samodzielnie wykonują mały przedmiot z drewna.

Warsztaty skierowane są do dzieci w wieku od 8 do 12 lat.

W trakcie warsztatów dzieci zapoznają się z niezbędnymi do wykonania drewnianej ciężarówki, elektronarzędziami oraz narzędziami ręcznymi a następnie, pod czujnym okiem prowadzącego, przejdą przez wszystkie etapy przycinania, skręcania i składania drewnianej ciężarówki, którą po warsztatach dzieci zabiorą ze sobą do domu.

Bilety 69 zł. W cenie biletu:

 • przydatna dla Małego Rzemieślnika wiedza z zakresu pracy z drewnem,
 • miejsce warsztatowe,
 • narzędzia ręczne,
 • oraz niezbędne do wykonania zabawki materiały i produkty.

Zapewniamy także ciepłe i zimne napoje oraz przekąski.

Ćwiczenie uważności i pracy z narzędziami gwarantowane!

Makrama dla dzieci

Makrama dla dzieci Twórcze Warsztaty dla dzieci w wieku 8-12 lat to 2-godzinne warsztaty, podczas których dzieci wyplatają swoje pierwsze, makramowe dzieła, ucząc się przy tym podstawowych makramowych splotów.

Warsztaty makrama dla dzieci skierowane są do dzieci w wieku od 8 do 12 lat.

W trakcie warsztatów dzieci poznają tajniki obliczania sznurków pod konkretne makramy oraz poznają w praktyce podstawowe sploty makramowe. Dzieci samodzielnie w trakcie warsztatów, pod czujnym okiem prowadzącej, wyplotą swoje pierwsze wzory makramowe (w grudniu będą to bardzo na czasie makramowe ozdoby  choinkowe). Gotową ozdobę dzieci zabierają ze sobą do domu.

Bilety 69 zł. W cenie biletu:

 • przydatna dla Małego Twórcy wiedza z zakresu tworzenia makramy,
 • miejsce do wyplatania,
 • oraz niezbędne do wykonania zabawki materiały i produkty.

Zapewniamy także ciepłe i zimne napoje oraz przekąski.

Ćwiczenie kreatywności i skupienia uwagi gwarantowane!

Mozaika szklana dla dzieci

Mozaika szklana dla dzieci Twórcze Warsztaty dla dzieci w wieku 8-12 lat to 2-godzinne warsztaty, podczas których dzieci poznają technikę wyklejania małego przedmiotu mozaiką szklaną.

Warsztaty skierowane są do dzieci w wieku od 8 do 15 lat.

Warsztaty podzielone są na II sesje zajęć, gdzie podczas pierwszych warsztatów dzieci zapoznają się z prostą techniką wyklejania mozaiki szklanej na drewnianych elementach, takich jak dekoracje drewniane. Nauczą się tworzenia kompozycji i tworzenia według niej dekoracji. Dzieci pracują głównie z prostymi narzędziami do cięcia szkła oraz uniwersalnym klejem.

Na drugich zajęciach dowiedzą się jak należy zabezpieczyć dekorację przed dalszym użytkowaniem. Przejdą przez etapu oczyszczania mozaiki z pozostałości kleju oraz nauczą się jak przygotować fugę w celu uzupełnienia i zabezpieczenia całej dekoracji. Uczestnictwo w obydwu sesjach daje gwarancję ukończenia pracy.

 

Bilety 69 zł/ 1 zajęcia. W cenie biletu:

 • przydatna dla Małego Rzemieślnika wiedza z zakresu pracy ze szkłem,
 • miejsce warsztatowe,
 • narzędzia ręczne,
 • oraz niezbędne do wykonania dekoracji materiały i produkty.

Zapewniamy także ciepłe i zimne napoje oraz przekąski.

Rzeźby z tkaniny dla dzieci

Rzeźby z tkanin Twórcze Warsztaty dla dzieci w wieku 8-12 lat to 2-godzinne warsztaty, podczas których dzieci poznają technikę tworzenia rzeźb z tkanin na bazie utwardzacza Powertex.

Warsztaty rzeźby z tkaniny dla dzieci skierowane są do dzieci w wieku od 8 do 12 lat.

W trakcie warsztatów dzieci poznają technikę tworzenia rzeźb i kreatywnych postaci z tkaniny, dowiedzą się jak tworzyć konstrukcję postaci, jak udrapować materiał oraz jak pokolorować gotową już rzeźbę. Dzieci samodzielnie pod czujnym okiem prowadzącej, stworzą swoje pierwsze rzeźby. Gotową rzeźbę dzieci zabierają ze sobą do domu.

Bilety 69 zł. W cenie biletu:

 • przydatna dla Małego Rzemieślnika wiedza z zakresu tworzenia rzeźby z tkaniny,
 • miejsce warsztatowe,
 • narzędzia ręczne,
 • oraz niezbędne do wykonania dekoracji materiały i produkty.

Ćwiczenie kreatywności i rozwijania zdolności manualnych gwarantowane!

Warsztaty dla grup zorganizowanych

Zapraszamy do kontaktu grupy zorganizowane!
Zabierz dzieci do Przestrzeni Pracy Twórczej i podaruj im radość tworzenia!
Organizujemy kameralne* (od 5 do 15 osób max) warsztaty zamknięte (urodziny, półkolonie rodzinne, zajęcia dla stowarzyszeń i szkółek ).
*warsztaty stolarskie max 6 dzieci

Zgłoś się do nas co najmniej miesiąc przed planowanym terminem i podaj więcej szczegółów:
- ile osób weźmie udział?
- w jakim przedziale wiekowym?
- jaki temat warsztatów Was interesuje?
- w jakim terminie i w jakich godzinach?

Wrócimy do Ciebie z informacją zwrotną do 2 dni roboczych od daty otrzymania zapytania. Wyceny dla grup zamkniętych ustalamy indywidualnie.

W trosce o wspólne bezpieczeństwo oraz wysoką jakość szkoleń, preferujemy kameralne grupy uczestników.

FAQ
O
dpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Rozwoju dla branży szkoleniowej, pragniemy poinformować, że w trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo i ochronę zdrowia uczestników warsztatów oraz osób prowadzących, wdrożyliśmy dodatkowe procedury bezpieczeństwa m.in.: grupa max. 4-6 osób, obowiązkowa dezynfekcja rąk przy wejściu, prosimy również o zachowanie odpowiedniej odległości oraz zasłanianie nosa i ust podczas warsztatów.

W przypadku złego samopoczucia w dniu warsztatów, prosimy o rezygnację z uczestnictwa, zgłoszenie tego faktu do nas oraz pozostanie w domu.

Szczegółowe informacje są również dostępne w naszym Regulaminie Warsztatów. 

Najszybciej dotrze do Ciebie nasz Stoglarniany Gołąb pocztowy czyli nasz newsletter. Dowiedz się pierwszy!

Najnowsze informacje o warsztatach i innych wydarzeniach, znajdziesz również na naszej stronie internetowej, w zakładce Warsztaty.  Zapraszamy również do polubienia strony SToGlarnia na Facebooku i obserwowania nas na Instagramie.

Grupa minimalna to 3 osoby. Maksymalna ilość uczestników biorących udział w warsztatach to 4-6 osób (ilość miejsc warsztatowych jest ograniczona).

Zależy nam na kameralnej atmosferze, dzięki której prowadzący warsztaty ma szansę skupić się na każdym uczestniku.

Ważne w przypadku warsztatów rzemieślniczych (odnawianie mebli, tapicerowanie czy Drewnowanie): o ubraniu roboczym (najlepiej z długimi rękawami i spodniami) oraz pełnym obuwiu (japonkom w sezonie letnim mówimy zdecydowane: nie!). Zapewniamy fartuchy (jednorazowe lub materiałowe) oraz podstawowe środki ochrony BHP (m.in. rękawice, okulary, maski, zatyczki do uszu), jednakże praca z farbami czy też praca z drewnem  (i elektronarzędziami) to praca fizyczna. Wygodny i zapewniający podstawową ochronę strój, to połowa gwarancji udanych warsztatów. 😉

Dokonując zakupu biletu w naszym sklepie internetowym, masz do wyboru dwie opcje:

 • szybka płatność poprzez Przelewy24 + rejestracja podczas składania zamówienia,
 • płatność przelewem standardowym + rejestracja podczas składania zamówienia.

Pamiętaj, że dopiero dokonanie płatności za bilet daje gwarancję uczestnictwa w warsztatach!

Płatności możesz dokonać przy rejestracji szybkim przelewem online lub poprzez przelew standardowy, na podany numer konta bankowego:
18 1050 1386 1000 0092 5241 3951
SToGlarnia Anna Franik
ul. Wajdy 1
42-600 Tarnowskie Góry
(dane do przelewu otrzymasz również w treści maila potwierdzającego rejestrację).

W przypadku jakichkolwiek niejasności prosimy o kontakt mailowy warsztaty@stoglarnia.pl  lub przez Messengera na Facebooku.

Pamiętaj również, że dopiero dokonanie płatności daje gwarancję uczestnictwa w warsztatach!

Tak, najpóźniej 2 dni przed rozpoczęciem warsztatów poinformuj nas o tym mailowo (warsztaty@stoglarnia.pl). Przelew zwrotny zostanie dokonany do 3 dni roboczych, na konto z którego wpłynęły pieniądze. Przelew zwrotny zostanie pomniejszony o 30 zł kosztów organizacyjnych.

Ważne! Rezygnacja z warsztatów w terminie późniejszym niż 2 dni przed rozpoczęciem warsztatów, nie podlega zwrotowi pieniędzy.

Tak! Możesz w tym celu  przesłać do nas informację na adres mailowy: kontakt@stoglarnia.pl.
Zapoznamy się z Twoją propozycją i w ciągu 5 dni roboczych, skontaktujemy z Tobą bezpośrednio aby poinformować czy projekt ma szanse powodzenia. Jeżeli tak, to omówimy szczegóły i wspólnie doprecyzujemy Twój pomysł.

Tak, prowadzimy również warsztaty wyjazdowe dla grup zorganizowanych lub firm. Skontaktuj się w tym celu z nami, by omówić warunki współpracy: kontakt@stoglarnia.pl.

Nie jest to żelazną regułą, ale tak. Podczas wszystkich warsztatów są robione zdjęcia. Skupiamy się jednak na efektach naszej pracy, prezentując dzieła warsztatowe i unikając prezentacji wizerunków uczestników (od czasu do czasu, spełniamy indywidualne życzenia i wykonujemy Wam pozowane zdjęcia które pozostają na pamiątkę ;)).

Jeżeli nie wyrażasz zgody, na wykonywanie jakichkolwiek zdjęć z Tobą, koniecznie zgłoś nam ten fakt przed rozpoczęciem warsztatów.

Gdzie jesteśmy?

Shopping Cart
Dowiedz się pierwszy! Podaj adres e-mail na który wyślemy powiadomienie o dostępności.