Akademia Vintro

Dla kogo?

Dla początkujących

Co robimy?

Uczymy Cię podstaw stylizacji mebli

Jak często?

Kwartalnie

Akademia Vintro czyli warsztaty z technik stylizacji mebli.

Zapraszamy na krótkie, 3-godzinne warsztaty w trakcie których dowiesz się jak używać farb kredowych do stylizacji mebli? Poznaj możliwości farb kredowych Vintro i odpicuj swój mebel!

Jak wyglądają warsztaty?

W trakcie 3 godzinnych warsztatów dowiesz się:

 • czym są farby kredowe i do jakich powierzchni można je stosować?
 • na co zwrócić szczególną uwagę przed rozpoczęciem malowania?
 • jakie produkty ma w swojej ofercie Vintro Chalk Paint?
 • jak zabezpieczyć malowaną powierzchnię żeby wystarczyła na lata?

Część teoretyczną łączymy z częścią praktyczną, podczas której wykonasz małe projekty z wykorzystaniem farb kredowych Vintro.

Warsztaty odbywają się cyklicznie, co kwartał. Podczas jednej sesji warsztatowej skupiamy się na wybranych technikach stylizacji mebli, korzystając z szerokich możliwości które dostarczają nam farby kredowe.
I tak będą to:

 • efekty postarzania – przecierki i technika suchego pędzla,
 • cieniowanie, blendowanie oraz efekt ombre,
 • praca z szablonami, 
 • ornamenty i zdobienia,
 • malowanie słojów drewna,
 • patynowanie za pomocą kolorowych wosków.
jak namalować słoje drewna
Dowiedz się jak namalować słoje drewna?

Jak się przygotować?

Zarezerwuj kilka godzin po południu i zabierz ze sobą chęć do nauki!
Resztę zapewnia Stoglarnia
.

Bilety 220 zł.

W cenie biletu:
– praktyczna wiedza z zakresu stylizacji mebli farbami kredowymi Vintro,
– w pełni wyposażone miejsce warsztatowe,
– potrzebne materiały i narzędzia,
– oraz wszystkie niezbędne do malowania produkty.
Dodatkowo każdy uczestnik otrzymuje od nas materiały edukacyjne w formie broszur informacyjnych. Zapewniamy także przerwę kawową.

 

Ilość osób ograniczona, grupa kameralna, max. 5 osób. Obowiązuje kolejność zgłoszeń. 

Zobacz jakie metamorfozy możesz dokonać za pomocą farb Vintro!

Na Akademię Vintro zaprasza SToGlarnia
– oficjalny przedstawiciel farb kredowych Vintro Paint Polska

Farba Kredowa Vintro® to ekologiczna, niemal bezzapachowa Farba na bazie wody i kredy, zawierająca bezpieczne dla zdrowia i naturalne składniki. Stworzona na bazie autorskiej, rodzinnej receptury, zawiera niespotykanie duże ilości pigmentu, dzięki czemu pozwala uzyskać niesamowitą głębię koloru zachowując niezwykle trwałe i  aksamitne wykończenie. 

Zasada jej działania jest prosta: Możesz malować niemal każdą powierzchnię bez szlifowania i skomplikowanych przygotowań. Koniec z czasochłonnym szlifowaniem starych powłok, zrywaniem lakieru, pyłem i kurzem w całym mieszkaniu! Koniec z wietrzeniem malowanych pomieszczeń i zamykaniem ich na długie godziny. 

Farbami Kredowymi bez problemu pomalujesz meble (drewniane – w pełni oczyszczone, jak również meble z płyty, sklejki, laminowane, malowane, z epoki PRL itp.), elementy drewniane, metal, plastik, kamień, szkło oraz tkaniny/skórę.

drugie życie mebli

Warsztaty Drugie Życie Mebli

Chcesz rozwijać swoją przygodę z odnawianiem mebli? Zgłoś się na weekendowe warsztaty!

farby kredowe vintro

U nas kupisz Farby Kredowe Vintro

Na zakupy online w klepie VIntro otrzymujesz od nas kod gwarantujący 7% rabatu na cały asortyment nieobjęty promocją! Użyj kodu: stoglarnia

FAQ
O
dpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Rozwoju dla branży szkoleniowej, pragniemy poinformować, że w trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo i ochronę zdrowia uczestników warsztatów oraz osób prowadzących, wdrożyliśmy dodatkowe procedury bezpieczeństwa m.in.: grupa max. 4-6 osób, obowiązkowa dezynfekcja rąk przy wejściu, prosimy również o zachowanie odpowiedniej odległości oraz zasłanianie nosa i ust podczas warsztatów.

W przypadku złego samopoczucia w dniu warsztatów, prosimy o rezygnację z uczestnictwa, zgłoszenie tego faktu do nas oraz pozostanie w domu.

Szczegółowe informacje są również dostępne w naszym Regulaminie Warsztatów. 

Najszybciej dotrze do Ciebie nasz Stoglarniany Gołąb pocztowy czyli nasz newsletter. Dowiedz się pierwszy!

Najnowsze informacje o warsztatach i innych wydarzeniach, znajdziesz również na naszej stronie internetowej, w zakładce Warsztaty.  Zapraszamy również do polubienia strony SToGlarnia na Facebooku i obserwowania nas na Instagramie.

Grupa minimalna to 3 osoby. Maksymalna ilość uczestników biorących udział w warsztatach to 4-6 osób (ilość miejsc warsztatowych jest ograniczona).

Zależy nam na kameralnej atmosferze, dzięki której prowadzący warsztaty ma szansę skupić się na każdym uczestniku.

Ważne w przypadku warsztatów rzemieślniczych (odnawianie mebli, tapicerowanie czy Drewnowanie): o ubraniu roboczym (najlepiej z długimi rękawami i spodniami) oraz pełnym obuwiu (japonkom w sezonie letnim mówimy zdecydowane: nie!). Zapewniamy fartuchy (jednorazowe lub materiałowe) oraz podstawowe środki ochrony BHP (m.in. rękawice, okulary, maski, zatyczki do uszu), jednakże praca z farbami czy też praca z drewnem  (i elektronarzędziami) to praca fizyczna. Wygodny i zapewniający podstawową ochronę strój, to połowa gwarancji udanych warsztatów. 😉

Dokonując zakupu biletu w naszym sklepie internetowym, masz do wyboru dwie opcje:

 • szybka płatność poprzez Przelewy24 + rejestracja podczas składania zamówienia,
 • płatność przelewem standardowym + rejestracja podczas składania zamówienia.

Pamiętaj, że dopiero dokonanie płatności za bilet daje gwarancję uczestnictwa w warsztatach!

Płatności możesz dokonać przy rejestracji szybkim przelewem online lub poprzez przelew standardowy, na podany numer konta bankowego:
18 1050 1386 1000 0092 5241 3951
SToGlarnia Anna Franik
ul. Wajdy 1
42-600 Tarnowskie Góry
(dane do przelewu otrzymasz również w treści maila potwierdzającego rejestrację).

W przypadku jakichkolwiek niejasności prosimy o kontakt mailowy warsztaty@stoglarnia.pl  lub przez Messengera na Facebooku.

Pamiętaj również, że dopiero dokonanie płatności daje gwarancję uczestnictwa w warsztatach!

Tak, najpóźniej 2 dni przed rozpoczęciem warsztatów poinformuj nas o tym mailowo (warsztaty@stoglarnia.pl). Przelew zwrotny zostanie dokonany do 3 dni roboczych, na konto z którego wpłynęły pieniądze. Przelew zwrotny zostanie pomniejszony o 30 zł kosztów organizacyjnych.

Ważne! Rezygnacja z warsztatów w terminie późniejszym niż 2 dni przed rozpoczęciem warsztatów, nie podlega zwrotowi pieniędzy.

Tak! Możesz w tym celu  przesłać do nas informację na adres mailowy: kontakt@stoglarnia.pl.
Zapoznamy się z Twoją propozycją i w ciągu 5 dni roboczych, skontaktujemy z Tobą bezpośrednio aby poinformować czy projekt ma szanse powodzenia. Jeżeli tak, to omówimy szczegóły i wspólnie doprecyzujemy Twój pomysł.

Tak, prowadzimy również warsztaty wyjazdowe dla grup zorganizowanych lub firm. Skontaktuj się w tym celu z nami, by omówić warunki współpracy: kontakt@stoglarnia.pl.

Nie jest to żelazną regułą, ale tak. Podczas wszystkich warsztatów są robione zdjęcia. Skupiamy się jednak na efektach naszej pracy, prezentując dzieła warsztatowe i unikając prezentacji wizerunków uczestników (od czasu do czasu, spełniamy indywidualne życzenia i wykonujemy Wam pozowane zdjęcia które pozostają na pamiątkę ;)).

Jeżeli nie wyrażasz zgody, na wykonywanie jakichkolwiek zdjęć z Tobą, koniecznie zgłoś nam ten fakt przed rozpoczęciem warsztatów.

Shopping Cart
Dowiedz się pierwszy! Podaj adres e-mail na który wyślemy powiadomienie o dostępności.