Walentynkowe inspiracje prezentowe

Walentynkowe inspiracje prezentowe (dla niej) cz. II

9 pomysłów na walentynkowy prezent dla niej

Prezenty do 150 zł

Energetyczny i optymistyczny kolor pomarańczowy, budzi pozytywne skojarzenia. Pobudza do działania i jest kolorem ludzi aktywnych. Nawet mały dodatek do wnętrza potrafi pobudzić do życia i zwiększyć motywację do działania.

Więc jeśli Twoja Walentynka jest niezwykle aktywną osobą, to polecamy 9 pomysłów na walentynkowy prezent dla niej. Od biżuterii, ręcznie tworzonej, poprzez bibeloty i nietypowe dekoracje w kolorze pomarańczowym i żółtym, obok których nie można przejść obojętnie.
A jeśli do tego jest Kocią Mamą lub Psiarą, to warto podarować jej coś z kolekcji zwierzątek bezobsługowych, które nawet będzie mogła zabrać ze sobą do pracy.

Stojąca dekoracja kwiatka witrażowego dostępna jest w dwóch kolorach, pomarańczowym i żółtym. Nie wymaga podlewania, zawsze pięknie wygląda. Zjawiskowy, ręcznie malowany motyl to propozycja dodatku która odnajdzie się w każdej przestrzeni. Zawieszka brzoskwini może ozdobić okno, a urocza panna z kwiatkiem, półkę z książkami.

Kolejna, siedząca panna z sercem otrzymała od nas nawet imię: Tola (ma też swego męskiego odpowiednika). Dla Kocich Mam polecamy kotki w różnych kolorach i formach, a dla miłośniczek psów, figurki wykonane ze szkła witrażowego dla wszelkiego rodzaju ras. Nie może też zabraknąć biżuterii ręcznie tworzonej, spośród której wyróżniają się kolczyki ze szkła, niepowtarzalne i dostępne tylko w limitowanej ilości egzemplarzy.

Od lewej (góra): witrażowy kwiatek 69 zł; ręcznie malowany motyl 55 zł;  zawieszka witrażowa brzoskwinia 89 zł; witrażowa Lola 55
Od lewej (dół): figurka Tola z sercem 55 zł; kotek 45 zł; jamnik 55 zł; kolczyki szklane 59 zł; kolczyki szklane malowane 59 zł

Chcesz więcej inspiracji prezentowych? Zajrzyj do naszego bloga!
kontakt SToGlarnia

Nie znalazłeś w naszym sklepie czegoś dla siebie?

Skontaktuj się z nami! Realizujemy projekty pod konkretne zamówienia.

Shopping Cart
Zapisz się na powiadomienie Zostaw swój adres e-mail i otrzymaj powiadomienie gdy produkt będzie dostępny w sprzedaży.
Scroll to Top