Witrażowy Aniołek - upominek na komunię

Upominek na komunię – witrażowy aniołek z dedykacją

Upominek na komunię - witrażowy aniołek z dedykacją to oryginalna pamiątka komunijna!

Personalizowany aniołek z dedykacją to sprawdzony pomysł na drobny prezent komunijny dla chłopca lub dziewczynki.

Szukasz oryginalnego prezentu na komunię dla dziewczynki do 100 zł? Zastanawiasz się, jaką pamiątkę kupić chłopcu na I Komunię Świętą?
Sprawdź naszą propozycję czyli upominek na komunię – witrażowy aniołek z dedykacją.

Witrażową zawieszkę Aniołka wykonujemy z białego (sukienka) oraz przejrzystego (skrzydełka) szkła witrażowego, wykorzystując do tego celu rzemieślniczą technikę witrażu Tiffany’ego. Rączki oraz aureolę wykonujemy z drutu miedzianego. Zawieszka posiada z tyłu praktyczny haczyk, w efekcie czego Aniołek staje się uroczą dekoracją ścienną. 

Dodatkowo, na sukience Aniołka ręcznie wpisujemy imię dziecka oraz datę I Komunii ŚwiętejTe dane należy podać przy składaniu zamówienia (po prostu wpisz w pole: „Uwagi do zamówienia”).

Witrażowy aniołek z dedykacją to idealny pomysł na niezobowiązujący prezent od dalszych krewnych lub przyjaciół rodziny. Może być również niepowtarzalnym dodatkiem do głównego prezentu od chrzestnej lub chrzestnego. To  niepowtarzalny upominek od serca, dzięki któremu Twój prezent wyróżni się spośród pozostałych podarunków.

Aniołek może zostać zawieszony na ścianie lub w oknie (pięknie przenika światło przez skrzydła aniołka). Można również go wkomponować w ramkę i stworzyć trójwymiarowy obrazek do pokoju dziecięcego.

Zamów już dziś witrażową zawieszkę aniołka, który będzie ozdobą na długie lata i niezwykłą pamiątką tej ważnej uroczystości.

Wykonany z niezwykłą dbałością o detale przez Pracownia Witraży Artystycznych, nasz aniołek z dedykacją, to unikatowa pamiątka I Komunii Świętej, która na długo zapadnie w pamięć i będzie przywoływać dobre wspomnienia.

Shopping Cart
Dowiedz się pierwszy! Podaj adres e-mail na który wyślemy powiadomienie o dostępności.