Rzeźby z tkaniny

Rzeźba w domu: sztuka ożywiająca przestrzeń

Wprowadź magię sztuki do swojego domu poprzez umieszczenie wyjątkowej rzeźby jako dekoracji. Rzeźba to nie tylko piękna forma artystyczna, ale również kreatywna inwestycja w przestrzeń, która odmienia wnętrze i wnosi wiele korzyści.

Emerytka na fotelu - mini rzeźba

Co to jest rzeźba?

Rzeźba to trójwymiarowa forma sztuki, w której artyści tworzą unikalne dzieła za pomocą różnych materiałów, od popularnych jak drewno, kamień, metal czy ceramika, aż po techniki własne czy też rzeźby z tkanin, tworzone na bazie utwardzacza.

Od abstrakcyjnych po realistyczne, rzeźby mają zdolność wzbogacania przestrzeni i wprowadzania wewnętrznego uroku.

Piękno i wyrazistość

Rzeźba to z pewnością wyraziste centrum uwagi w każdym wnętrzu. Jej obecność dodaje harmonii i głębi aranżacji, przyciągając wzrok i pobudzając wyobraźnię. Szlachetne formy i finezyjne detale rzeźby potrafią podkreślić charakter danego miejsca i stworzyć wyjątkową atmosferę.

Uczucia i inspiracja

Rzeźba może być źródłem inspiracji i głębszych uczuć. Niektóre dzieła artystyczne potrafią wywoływać silne emocje, pobudzać refleksje lub po prostu wprawiać w dobry nastrój. To niepowtarzalne połączenie sztuki z osobistymi doświadczeniami czyni rzeźbę niezwykle wartościowym elementem wystroju.

Sztuka ożywiająca przestrzeń

Bez względu na styl czy rozmiar wnętrza, rzeźba może znaleźć swoje miejsce w każdym domu. Od subtelnych i minimalistycznych form po imponujące i ekstrawaganckie kompozycje – rzeźba z łatwością dostosowuje się do gustów i preferencji właścicieli, stanowiąc dopełnienie każdej aranżacji.

Poczuj radość obcowania z nietuzinkową sztuką!

Rzeźby z tkaniny to ogromna pasja naszej Artystki, która oprócz wrodzonej kreatywności oraz umiejętności tworzenia realistycznych postaci i swoistych kreatur, jest także certyfikowanym trenerem Powertex.

Nasze rzeźby doskonale sprawdzają się jako oryginalne i unikatowe prezenty na parapetówkę, a także jako prezenty dla najbliższych, przyjaciół i znajomych, którzy mają codzienną potrzebę obcowania ze sztuką.

Zajrzyj do naszego sklepu  gdzie od ręki dostępne są autorskie kolekcje rzeźb naszej artystki.

Czym jest utwardzacz Powertex?

Powertex jest bardzo wszechstronnym, przyjaznym dla środowiska produktem na bazie wody, wykorzystywanym do tworzenia rzeźb ogrodowych, dekoracji do domu, czy też niepowtarzalnej biżuterii. Utwardzacze po wyschnięciu są termoplastyczne, dlatego przygotowując rzeźby do ogrodu, zabezpieczamy je dodatkowo dwoma warstwami lakieru akrylowego.

Postacie
Zwierzęta/ rzeźby ogrodowe

Jak zapytać?

Opisz swoją wizję i prześlij do nas zapytanie. Do 2 dni roboczych wrócimy do Ciebie z wyceną.
• Na jaką okazję chcesz podarować rzeźbę? Np. na parapetówkę/ komunię/ urodziny przyjaciółki.
• Czy projekt ma być spersonalizowany? Dodajemy tabliczkę z napisem lub charakterystyczne dla danej osoby akcenty (duże skrzydła dla najukochańszej Mamy albo mrocznego kota dla przyjaciółki)
• Jakie ma mieć wymiary? (podaj orientacyjnie w centymetrach)
• W jakiej kolorystyce (jeżeli jakaś jest preferowana)?
• Podaj oczekiwany termin realizacji (z uwagi na specyfikę produktu i czas schnięcia, potrzebujemy minimum 10 dni roboczych by zrealizować zamówienie).
• Oraz sposób odbioru (osobisty lub wysyłka).
Po przeanalizowaniu zebranych informacji powstaje szkic projektu oraz wycena pracy.
Po zaakceptowaniu projektu i kosztorysu, tworzymy rzeźbę.
Za dodatkowe zmiany dokonane już w trakcie realizacji projektu, Klient ponosi dodatkowe koszty.

rzeźby i statuetki

Statuetki dla firm i instytucji

Szukasz nietypowego prezentu dla swoich klientów? W ofercie prezentów premium dostępne są niesamowite rzeźby z tkaniny które można wręczyć jako niepowtarzalną pamiątkę z odwiedzin dla najcenniejszego klienta.

warsztaty powertex

Chcesz się nauczyć? Zapisz się na warsztaty

Chcesz poznać tajniki tworzenia rzeźb z tkanin? Zapraszamy na warsztaty Powertex dla początkujących. Sprawdź nadchodzące terminy.

Shopping Cart
Zapisz się na powiadomienie Zostaw swój adres e-mail i otrzymaj powiadomienie gdy produkt będzie dostępny w sprzedaży.
Scroll to Top