Red Mood czerwień ma moc

Charakterna czerwień

Energia która nie zna granic

Czerwień to kolor odwagi, tak mówią. To także kolor miłości, namiętności i pożądania, który podkreśla osobowość i dodaje smaczku. Czerwone dodatki biżuteryjne potrafią nieźle namieszać, a czasem wręcz „zrobić” całą stylizację. Nasze propozycje czerwonej biżuterii są czasem bardzo nieoczywiste, jednakże w pełni przemycają tę pozytywną energię, podkreślając charakter właścicielki i wyróżniając ją z tłumu.

W naszym sklepie znajdziecie sporo czerwonych biżuteryjnych elementów. Od przepięknych szklanych kolczyków wiszących, zamkniętych w metalowych ramkach, aż po ręcznie malowane biedronki i maki, czyli biżuterię w wersji eko, na plastrze drewna malowaną.

Czerwień w domu

Czerwień w domu ożywia wnętrze. Nie każdy ją lubi, nie wszyscy się w niej dobrze czują. Jednak jeden mały dodatek w tym kolorze potrafi zenergetyzować każdą przestrzeń.
Witrażowe dodatki w postaci makowego świecznika sprawdzą się jako pomysł na prezent dla konesera dobrego dizajnu. Magia światła płynąca z tego dzieła jest nie do opisania. Z kolei dla tych, którym z kwiatami nie po drodze, polecamy wykonane ze szkła witrażowego, bezobsługowe kwiatki na drewnianej podstawce. Nie wymagają podlewania, całoroczne kwitnięcie.
Mamy też coś słodszego od cukru czyli zawieszki w kształcie serca oraz zestaw prezentowy dla niej lub dla niego, od niego lub od niej. 😉 Kubek, podstawka, zakochana parka witrażowa oraz porcja herbaty (wystarczy dla dwojga).

A na deser ryba. Nie byle jaka bo to solidnych wymiarów rzeźba z tkaniny, wykonana na bazie utwardzacza Powertex. Sprawdzi się nie tylko jako dekoracja nadmorskiej restauracji lub lokalu sushi.

kontakt SToGlarnia

Nie znalazłeś w naszym sklepie czegoś dla siebie?

Skontaktuj się z nami! Realizujemy projekty pod konkretne zamówienia.

Shopping Cart
Zapisz się na powiadomienie Zostaw swój adres e-mail i otrzymaj powiadomienie gdy produkt będzie dostępny w sprzedaży.
Scroll to Top