Odnawianie mebli cennik

Malowanie i stylizacja mebli

Malowanie i stylizacja małych mebli już od 320 zł (półki ścienne, wieszaki, ramy lustra, ryczki, małe stołki).
Średniej wielkości meble (do 50 cm) od 650 zł, z kolei duże meble od 990 zł.
Używamy wysokiej jakości farb kredowych marki Vintro, a do zabezpieczenia malowanej powierzchni używamy lakierów bezbarwnych (opcje: połysk, satyna lub mat) lub wosków (efekt satynowego wykończenia).
Wycena indywidualna projektów, na podstawie oceny stanu i wymiarów mebla.

Odnawianie małych mebli drewnianych

Odnawianie małych mebli drewnianych już od 620 zł (mebelki dziecięce, półki, szafki nocne, komódki do wys. 50 cm, stoliki kawowe, itp.). W cenie: ocena stanu mebla, usunięcie starych powłok, uzupełnienie ubytków, podklejenie i ustabilizowanie, malowanie i stylizacja lub bejcowanie i woskowanie (wykończenie mebla ustalane z klientem). Końcowa wycena ustalana indywidualnie na podstawie oględzin mebla.

Odnawianie dużych mebli

Odnawianie komód i sekretarzyków już od 950 zł.
Duże kredensy i szafy od 2100 zł (śląskie bifyje, całe na biało od 2800 zł). Oczyszczanie ze starych powłok, uzupełnianie ubytków, malowanie i stylizowanie lub odnawianie metodą klasyczną (bejcowanie, woskowanie lub politurowanie). Cena końcowa ustalana indywidualnie po ocenie stanu mebla.
Transport we własnym zakresie.

Przerabianie mebli

Przerabianie mebli poprzez łączenie różnych technik i materiałów, jak np. ozdabianie blatów stołów i stolików mozaiką szklaną już od 950 zł (małe stoliki kawowe do 50 cm). Średniej wielkości meble od 1050 zł.
Do ozdabiania mozaiką szklaną używamy wysokiej jakości szkła witrażowego, całość jest następnie fugowana a sam blat jest domykany listwami zabezpieczającymi boki. Istnieje możliwość dodatkowego położenia na mozaice szyby zabezpieczającej.
W cenie przeróbki wliczona 1 propozycja projektu ozdobienia mebla, wraz z opcją modyfikacji projektu (do 2 poprawek, dodatkowe modyfikacje są odpłatne).
Wycena indywidualna projektów, na podstawie wymiarów mebla oraz samego blatu.

Krzesła i fotele

W SToGlarni nie odnawiamy tapicerki. Współpracujemy z tapicerem, także można nam zlecić kompleksowe odnowienie krzesła lub fotela, jednakże w przypadku kompleksowych zleceń, wydłuża się czas realizacji o dodatkowe 2-4 dni robocze.
Odnowienie stolarki krzesła już od 350 zł, odnowienie stolarki fotela już od 300 zł. Końcowa wycena ustalana indywidualnie na podstawie oględzin mebla.

Odnawianie drzwi drewnianych

Odnawianie drzwi drewnianych jednoskrzydłowych (zewnętrznych jak i wewnętrznych) już od 2900 zł. Drzwi dwuskrzydłowe od 3900 zł. Podane ceny nie dotyczą ościeżnicy (koszt renowacji ościeżnicy ustalany indywidualnie). Oczyszczanie ze starych powłok, uzupełnianie ubytków, malowanie i stylizowanie lub odnawianie metodą klasyczną (olejowanie lub lakierowanie).
Cena końcowa ustalana indywidualnie po ocenie stanu drzwi.
Uwaga! Zajmujemy się tylko kompleksową renowacją, nie uzupełniamy ubytków, lakieru itp.


Transport mebli we własnym zakresie (na drodze do warsztatu mamy dwa schodki do pokonania, prosimy o uwzględnienie tego w trakcie organizacji transportu).

Odnawianie mebli - zapytaj o wycenę

Podaj wymiary mebla i koniecznie napisz nam wstępnie jaki efekt końcowy chcesz uzyskać.
Czy mebel ma zostać odnowiony (przywracamy dawną świetność) czy ma przejść metamorfozę i zostać wystylizowany?
Nie masz pomysłu na stylizację?
Opisz nam jak wygląda wnętrze do którego mebel ma docelowo trafić. Od tego zawsze zaczynamy. 🙂

nasze realizacje

Zobacz nasze realizacje

Już od dobrych kilku lat odnawiamy i stylizujemy meble, zarówno wg autorskich pomysłów jak i we współpracy z klientami.

Chcesz się nauczyć? Zapisz się na warsztaty

Masz stare drewniane krzesło po babci? Kuchenne krzesło z PRL-u, pomalowane na biało? Nakastlik w spadku po dziadku? Nie wiesz co z nim zrobić? Nie wyrzucaj! Zabierz je do Stoglarni i daj im nowe życie!

Shopping Cart
Dowiedz się pierwszy! Podaj adres e-mail na który wyślemy powiadomienie o dostępności.