Ocean Mood czyli bezmiar błękitu

Od granatu aż po błękit

Bezmiar błękitu w prezentach

Niebieski twym kolorem jest i żaden odcień cię nie nudzi? Dobrze trafiłaś! Sprawdź jedyne i niepowtarzalne produkty z kategorii Biżuteria w naszym sklepie online.
Szklane kolczyki wiszące, utrzymane w jednej tonacji podkreślą piękno każdej stylizacji i dodadzą smaczku. Do kompletu idealnie  nadają się wisiorki z serii Stworki-Potworki, które przyjmują zarówno klasyczne postacie aniołów i domowych zwierzaków, jak i bardziej zwariowane postaci, będące wytworem wyobraźni twórcy. Z klasyki dostępne są u nas również kolczyki sutaszowe oraz ozdabiane metodą dot-paintingu, drewniane zawieszki i komplety biżuterii.

Od lewej: zestaw prezentowy 80 zł; kolczyki w kolorze błękitu 49 zł;  kolczyki szklane niebieskie 39 zł; wisiorek kotek z serii Stworki-Potworki 39 zł; kolczyki sutasz 120 zł

Niebieskie dodatki do domu

Kolor uniwersalny.  Dodatek w tym kolorze potrafi ożywić każde wnętrze.
Mamy coś specjalnie dla niej, jak chociażby ręcznie dziergane torebki, w jednolitym kolorze. Znajdziesz u nas również elementy dekoracyjne unisex, które mogą posłużyć zarówno jemu jak i jej. Przykładem takim jest patera szklana z butelki po winie. Butelka podgrzana do wysokiej temperatury, bardzo szybko przybiera postać oryginalnej patery na owoce ub słodkości. Może również służyć jako taca ozdobna na podręczną kartę menu do lokalu gastronomicznego lub nietypowy organizer na biurko.
Innym przykładem jest również świecznik-lampion wykonany ze szkła witrażowego, którego niepowtarzalne piękno dostrzeżemy dopiero po zapaleniu świeczki.

A jeżeli szukasz drobnego upominku, koniecznie zajrzyj na stronę z Anusiakami. Magnesy, zawieszki, torby. Kim jest Anusiak? To anioł pełen pozytywnej energii który narodził się już dawno temu w Pracowni Witraży Artystycznych. Przynosi radość i beztroskę. Warto go mieć!

kontakt SToGlarnia

Nie znalazłeś w naszym sklepie czegoś dla siebie?

Skontaktuj się z nami! Realizujemy projekty pod konkretne zamówienia.

Shopping Cart
Zapisz się na powiadomienie Zostaw swój adres e-mail i otrzymaj powiadomienie gdy produkt będzie dostępny w sprzedaży.

No fields found, please go to settings & save/reset fields

Scroll to Top