Rzeźby

Rzeźby we wnętrzu, dzięki swojej trójwymiarowości, stanowią swoiste dopełnienie przestrzeni. Sprawiają, że wnętrze zyskuje na niezwykłości, stając się ciekawym i niepowtarzalnym pomieszczeniem. A dobrze ustawiona rzeźba, może stanowić jeden z głównych punktów wnętrza.

Przy wyborze rzeźby na prezent, zalecamy pamiętać o generalnej zasadzie: rzeźby, tak jak obrazy, powinny pasować do gustu i zainteresowań właściciela.
Nie wybieraj przypadkowo, bo może to skutkować niechęcią i efektem odwrotnym do oczekiwanego.

W naszym sklepie dostępne są autorskie kolekcje rzeźb z tkanin, tworzonych na bazie utwardzacza. Mocno inspirujące rzeźby, potrafią zaintrygować, tym bardziej że tworzone są z ogromną  pasją, zaangażowaniem i talentem.

Masz pomysł na inną ozdobę? Szukasz nietypowej dekoracji do ogrodu? Prezentu na parapetówkę? Skontaktuj się z nami!

Realizujemy projekty pod konkretne zamówienia.
Czas realizacji projektu na zamówienie to 5 dni roboczych. Pamiętaj, że pełne utwardzenie uzyskujemy po 10-14 dniach wysychania w pomieszczeniu.

Pracujemy na utwardzaczem Powertex który jest bardzo wszechstronnym, przyjaznym dla środowiska produktem na bazie wody, wykorzystywanym do tworzenia rzeźb ogrodowych, dekoracji do domu, czy też niepowtarzalnej biżuterii.

Utwardzacze po wyschnięciu są termoplastyczne, dlatego przygotowując rzeźby do ogrodu, zabezpieczamy je dodatkowo dwoma warstwami lakieru akrylowego.

Shopping Cart
Dowiedz się pierwszy! Podaj adres e-mail na który wyślemy powiadomienie o dostępności.