Wisiorki i naszyjniki

Wisiorki i naszyjniki z palety naszej biżuterii artystycznej, wzmacniają poczucie własnej wartości. Niepospolite wisiorki i naszyjniki odzwierciedlają charakter osoby, która je nosi, jednocześnie podkreślając jej styl. Więc jeżeli uwielbiasz wyróżniać się z tłumu poprzez swoje unikatowe stylizacje, to koniecznie zapoznaj się z ofertą naszych biżuteryjnych dodatków.

Wszystkie egzemplarze wisiorków powstają w oparciu o autorskie projekty i najczęściej, wykonywane są w pojedynczych ilościach. Dzięki temu masz gwarancję niepowtarzalności i unikatowości noszonej biżuterii.

Niepowtarzalne naszyjniki wykonujemy ręcznie, głównie ze szkła witrażowego, czasami dorzucając szkło stapiane w połączeniu z metalem. Mamy też coś dla miłośniczek eko-biżuterii, zawieszki z drewna, ręcznie malowane.

Wybierz coś niepowtarzalnego dla siebie spośród długich wisiorków lub naszyjnikowych kolii. A jeśli nie nie znalazłaś tego czego szukasz lub chcesz byśmy wykonali coś specjalnie dla Ciebie: miłośniczki kotów, pasjonatki koni lub pozytywnie zakręconej tancerki, to skontaktuj się z nami kontakt@stoglarnia.pl i zapytaj o tematyczną biżuterię na zamówienie. To będzie udany prezent!

 

Shopping Cart
Dowiedz się pierwszy! Podaj adres e-mail na który wyślemy powiadomienie o dostępności.