Kameralne i twórcze integracje dla firm

Szukasz nietypowego pomysłu na integrację dla swoich pracowników? Prowadzisz mały biznes i zależy Ci na kameralnej atmosferze? Chcesz podarować swoim pracownikom chwile twórczego relaksu z okazji świąt lub urodzin firmy? Zapraszamy do nas na kameralne i twórcze integracje dla firm!

Dla kogo?

To coś dla tych którzy wyczerpali już zasoby strzelanek, gotowania i latania. Kameralne i twórcze integracje dla firm to powrót do korzeni. To koncepcja spędzenia wspólnego czasu w idei slow life, która dodatkowo  świetnie wpływa na zdolności manualne, motoryczne i wzmacnia poczucie własnej sprawczości.

Co w ofercie?

Z uwagi na kameralną salę warsztatową, dbałość o bezpieczeństwo oraz niejednolity poziom zaawansowania uczestników, proponujemy warsztaty dla osób początkujących. Wprowadzające w świat rzemiosła i rękodzieła lub uczące sztuki dekoracji.

Warsztaty  rzemiosła

(czas trwania min. 3 godziny, dla grup od 3 do 6 uczestników, cena od 190 zł za os.)

Warsztaty Drewnowanie wprowadzające do stolarki, w trakcie których uczestnicy wykonują mały przedmiot użytkowy z drewna (np. wieszak, drewniany zegar).
Warsztaty Witrażowe nauka tworzenia witrazy techniką Tiffany’ego z możliwością wykonania witrażowej zawieszki (np. anioł, gwiazda, kwiat) lub biżuterii (dla żeńskiego grona).
Warsztaty Drugie Życie Mebli wprowadzające w tajniki odnawiania i stylizacji małych mebli (np. ryczki, wieszaki).

Warsztaty  sztuka dekoracji

(czas trwania min. 3 godziny, dla grup od 5 do 10 uczestników, cena od 160 zł za os.)

Warsztaty Rzeźba z tkaniny to wprowadzenie w świat wyobraźni i pobudzenie kreatywności, poprzez tworzenie postaci anioła lub mnicha na bazie utwardzacza do tkanin (płeć nie gra roli).
Warsztaty Makramy tworzenie makramowej makatki wiszącej lub kwietnika (idealne dla żeńskiego grona).
Warsztaty Zielonych Dekoracji które na długo utrzymają się w domu takich jak: lasy w słoiku i kokedamy, wianki świąteczne, dekoracje z chrobotka (płeć nie gra roli).
Warsztaty Akademia Vintro czyli wprowadzenie w świat i możliwości farb kredowych.

Plusy ujemne –

 

Z uwagi na kameralność spotkań, nie mamy możliwości zaproszenia większej ilości osób do naszej przestrzeni. Mamy też na względzie rodzaj pracy oraz konieczność zapewnienia każdemu uczestnikowi należytej uwagi. Dla dużych działów i grup integracyjnych, proponujemy rozbicie w czasie i organizację np. dwóch sesji w jednym dniu.

Plusy dodatnie +

 

Twórcze spotkania integracyjne usprawniają, usamodzielnią, aktywizują oraz dodają  motywacji i sił do działania. Dodatkowo pełnią też funkcję relaksacyjną.
Warsztaty w naszej przestrzeni łagodzą stres, pobudzają do lepszego snu (zmęczenie fizyczne ;)) i pomagają zniwelować napięcia dnia codziennego. To swoisty rodzaj medytacji poprzez skupienie się na pracy twórczej.

Dodatkowo zajęcia te sprzyjają pogłębianiu relacji międzyludzkich, zachęcają do nawiązywania nowych kontaktów społecznych oraz wywołują efekt uboczny w postaci lepszego samopoczucia psychicznego.

Jak się zgłosić?

 

Skontaktuj się z nami (poprzez Formularz kontaktowy lub mailowo: kontakt@stoglarnia.pl ) najpóźniej 2 tygodnie  przed planowaną datą wydarzenia. Podaj temat warsztatów, ilość osób oraz termin wraz z proponowaną godziną i czasem trwania warsztatów. Do 2 dni roboczych skontaktujemy się z Tobą by ustalić szczegóły i podesłać ofertę.
Wystawiamy faktury (VAT zw). Preferowane formy płatności: przedpłata, lub zaliczka 15% + przelew (termin płatności 7 dni).

 ➡️ Myślisz o prezencie na Święta? Podaruj bliskiej osobie radość tworzenia! Kup Voucher na warsztaty.

 

Bombka mała czerwona z dekoracyjnymi gwiazdkami

Świąteczne Dekoracje

Ręcznie tworzone, świąteczne dekoracje, które staną się niecodzienną ozdobą Twojego domu. Zajrzyj do naszego sklepu i zamów już dziś! Wysyłamy w najdalsze zakątki Polski i świata. Zapraszamy!

Unikatowy wisiorek wąż trójkolorowy

Unikatowa Biżuteria Artystyczna

Sprawdź w sklepie dostępne od ręki elementy biżuteryjne wykonane z niezwykłą dbałością o detale. Niepowtarzalne, jedyne w swoim rodzaju, dodające smaczku każdej stylizacji oraz podkreślające Twój unikatowy styl.

Shopping Cart
Dowiedz się pierwszy! Podaj adres e-mail na który wyślemy powiadomienie o dostępności.